Naruszewicz, Lubaszenko też odchodzą z seriali

Fani polskich seriali jeszcze nie ochłonęli po odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej (40 l.) z "M jak miłość", a tu kolejne dwie nieprzyjemne informacje

Multimedia

Olaf Lubaszenko (43 l.) porzucił pracę przy "Barwach szczęścia", a Dorota Naruszewicz (40 l.) odeszła z serialu "Klan". Losy ich bohaterów od lat przyciągały zżytych z nimi widzów przed ekrany telewizorów. Teraz przyszła pora pożegnania.

  • Dorota Naruszewicz nie gra już w "Klanie". To była jej decyzja - powiedział Faktowi Paweł Karpiński (60 l.) reżyser serialu. - Ma jakieś inne plany artystyczne oraz rodzinne i temu teraz chce się bardziej poświęcić - dodaje Karpiński.

Plotkuje się jednak, że Naruszewicz po 14 latach grania tej samej postaci najzwyczajniej się znudziła. Twórcy "Klanu" nie chcą wierzyć w definitywne rozstanie z panią Dorotą, dlatego nie zamierzają angażować na jej miejsce innej aktorki. - Na razie sytuacja wygląda tak, że aktorka już nie wróci do serialu. My gramy, że jej nie ma, zniknęła. Myślę, że przez dłuższy czas na pewno nie będziemy szukać nikogo na jej miejsce. Zobaczymy, ile to potrwa... - mówi reżyser dając do zrozumienia, że w nieskończoność czekać nie zamierza.

Czytaj także: Olaf Lubaszenko poprowadzi program w Polsat Play Zabiją Hankę Mostowiak! Szokujący pomysł scenarzystów! Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"!

Inaczej wygląda sytuacja z Olafem Lubaszenko. Aktor zrezygnował z serialu "Barwy Szczęścia", a jego postać zostanie uśmiercona. Tu ewentualnego powrotu nie będzie. Jak dowiedział się Fakt, artysta miał dość grania tej samej postaci. Poza tym praca przy telenoweli była dla niego za bardzo pracochłonna. Czuł, że przez to omija go wiele ciekawych projektów, a on sam się nie rozwija.

Jak twierdzi nasze źródło, Lubaszenko próbował znaleźć wyjście z sytuacji - zaproponował produkcji, żeby jego bohater zniknął na jakiś czas. Jednak ponieważ sam nie mógł się określić, na jak długo, produkcja miała postawić mu ultimatum: albo gra jak dotychczas, albo odchodzi. Lubaszenko podziękował za współpracę i odszedł.

Zobacz również: Kammel zarobi 25 tysięcy za miesiąc

Komentarze

Skomentuj
  • kasia (gość)

    Nie miał ciekawej roli w "Barwach",a ponadto powinien na prawdę popracować nad sobą,jest obleśnie gruby,nie jest atrakcyjny jako mężczyzna,nie sądzę,żeby mógł się rozwijać, nawet jeśli na rozwój poświęci czas przeznaczony do tej pory na serial.No,ale powodzenia:))

    16.03.2011 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×