"Narzeczona do Stambułu". Zoom TV planuje zakup kolejnych tureckich seriali! "Ask-i memnu" trafi do Polski?

Wygląda na to, że telewizja Zoom TV jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności tureckiego serialu "Narzeczona do Stambułu", ponieważ stacja już ogłosiła, że zamierza kupić kolejny turecki serial! Zobaczcie, jakie produkcje wchodzą w grę!

Multimedia

Telewizja Zoom TV postanowiła posłuchać swoich widzów, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrali głos na temat tureckiego serialu, jaki chcieliby obejrzeć po polsku. Dwa najczęściej powtarzające się tytuły to "Ask-i memnu" (Zakazana miłość) i "Yasak Elma".

"Ask-i memnu" to serial, który oparty jest na powieści Halit Ziya Uşaklıgil. Serial opowiada historię wdowca, który po śmierci żony całą swoją uwagę skupił na swoich dzieciach. Jednak gdy w ich życiu pojawi się daleki krewny, sytuacja trochę się skomplikuje. Gwiazdami produkcji są Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ oraz Nebahat Çehre. Serial swoją premierę miał w 2008 roku i był emitowany przez dwa lata.

Konflikt Sureyyi i Dilary. Faruk nie odbiera telefonów od żonyZobacz więcej

"Yasak Elma" to nowszy serial, bowiem jego pierwszy odcinek zaprezentowano 19 marca 2018 roku. Tutaj gwiazdami proukcji są m.in. Eda Ece i Talat Bulut.

Inni fani wśród seriali, które chcieliby obejrzeć, wymieniali m.in.

Polecam zakupić serial Dolunay, który bardzo dobrze został odebrany we Włoszech i Hiszpanii. Główne role odgrywa wspaniała Özge Gürel znana z Sezonu Na Miłość i Can Yaman znany z Wymarzonej Miłości.

Ojciec Merta zleca zabójstwo Ömera! Cevrije che się wyprowadzić!Zobacz więcej

Na co Zoom TV odpowiedziało:

Znamy ten serial. Na pewno rozważymy.

Na pewno fani mogą zapomnieć o polskiej emisji "Cudownego lekarza":

To jest turecka wersja koreańskiego serialu, który w Polsce jest nadawany w wersji amerykańskiej czyli The Good Doctor. Skoro widzowie już znają tą opowieść właśnie w wersji amerykańskiej to raczej serial turecki się nie sprawdzi.

Jednocześnie telewizja Zoom TV poinformowała, że zakup licencji na nowe seriale odbędzie się prawdopodobnie latem 2020 roku. A wy jaki turecki serial chcielibyście obejrzeć na antenie Zoom TV?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 7806 (gość)

    Aski memnu

    11.06.2021 21:27
  • Kto (gość)

    Aski memnu jest kultowym serialem i warto go zobaczyć na ekranach.

    11.06.2021 21:25
  • Tami (gość)

    Zakazana miłość.... proszę :)

    16.02.2021 20:51
  • Kto (gość)

    Aski memnu

    06.12.2020 14:46
  • Xxxxx (gość)

    Masz rację

    27.11.2020 11:50
  • Aga (gość)

    Narzyczona ze Stambułu ,fajny film.Tylko problem chyba macie z reklamami ,zastanawiam się czy to blok reklamowy Film trwa niecałe 20 minut bo reszta to reklamy Proszę dajcie więcej filmu A mniej reklam.

    27.11.2020 11:48
  • Gość (gość)

    Warto obejrzeć "Fazilet hanim ve kizlari", "Meryem" oraz "Siyah Beyaz ask"

    08.07.2020 09:03
  • 646 (gość)

    Aski Memnu jest bardzo dobrym serialem

    18.02.2020 16:35
  • cat (gość)

    Najlepszym wyborem byłby Çukur albo Içerde, z lzejszych seriali na pewno kultowy Kiralik Ask. Mimo troche nieudanej 2 serii super opcja bylby Kuzgun. Jestem przekonana, ze gdyby w takie produkcje zainwestowac, niektorzy zmieniliby postrzeganie tureckich seriali przez pryzmat Elif..

    07.01.2020 01:56
  • Ewe (gość)

    Rozdarte serca kiedyś trochę odcinków leciało i zostało wstrzymane w tv. Też piękny . Proszę rozważyć.

    06.01.2020 10:27
  • Fanka (gość)

    Prosimy naszą tv od dawna o serial Asi,zachwycił cały świat,a my czekamy ....Inne piękne seriale to Bezcenny czas z Erkanem Petekkaya w roli kapitana Ali i młody Aras Bułut,dla małego Osmanka należy się Oscar .To nam pokażcie , oglądalność wzrośnie jak nigdy dotąd.Aska Sürgün też piękny serial typu krwawa wrogość klanów z Beren Saat i Mahsunem Kirmizigül.To przyjaciel Ozcana Deniz,wielki talent warto go poznać .Czekamy na te seriale:

    05.01.2020 12:14
  • Nati (gość)

    Aski memnu obejrzalabym w tv

    04.01.2020 20:36
  • Tomek (gość)

    ''Dolunay'' jak najbardziej zobaczę za sprawą Özge Gürel którą uwielbiam właśnie za sprawą ''Sezonu Na Miłość'' - Wiec mocno liczę na zobaczę tą świetną aktorkę ponownie :)

    29.11.2019 15:34
  • Fanka (gość)

    Tv Zoom proszę wyemitować seriale ,które poznał cały świat, a my wciąż nie możemy się na nie doczekać.Są to seriale Asi,Kara Para Ask,Karadayi,Beyaz Gelincik,Aska Sürgün Bezcenny czas .Nasi sąsiedzi dawno je poznali ,są piękne i wychowawcze ,podbiją publiczność nad Wisłą,oglądalność będzie wyjątkowa .One zachwyciły cały świat!

    24.11.2019 20:26
  • Danunabaj (gość)

    Kiralik Ask mega serial a raczej komedia ronantyczna. I serial SOZ ten serial zainteresował by męską widownię w Polsce - walka armi Tureckiej z terrorystami

    23.11.2019 21:51
  • natinbe (gość)

    Kiralik Ask (miłość na wynajem)....gwarantuję oglądalność!!! Super jest!!!

    14.11.2019 14:24
  • Ania (gość)

    "Czarna róża "...."Gonuncellen"....."Asi",piekne seriale,bardzo prawdziwe,cudowna gra aktorów,cudowna muzyka a na koniec"Nieobliczalni".Dziekuje

    12.11.2019 09:39
  • Anka (gość)

    Rozdarte serca-2 ,3 sezon,mam nadzieję że się doczekam

    11.11.2019 18:24
  • Fanka (gość)

    Już od dawna widzowie proszą o najpiękniejszy turecki serial pt.Asi.Serial ten zna cały świat ,nagrodzony w Monte Carlo.Inne piękne seriale to Beyaz Gelincik ,Bezcenny czas.Beyaz Gelincik to saga rodziny Asłanbaş .Czterej synowie i ich losy ,dorównuje Narzeczonej ze Stambułu .Grają tu wybitni aktorzy .Erkan Petekkaya to mistrz ekranu.W roli kapitana Ali jest bezkonkurencyjny,to chcemy zobaczyć ,świat się zachwyca tymi serialem i my wciąż na nie czekamy!

    10.11.2019 17:29
  • Ane (gość)

    Kiralik Ask najlepszy