"Narzeczona do Stambułu". Zoom TV planuje zakup kolejnych tureckich seriali! "Ask-i memnu" trafi do Polski?

Wygląda na to, że telewizja Zoom TV jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności tureckiego serialu "Narzeczona do Stambułu", ponieważ stacja już ogłosiła, że zamierza kupić kolejny turecki serial! Zobaczcie, jakie produkcje wchodzą w grę!

Multimedia

Telewizja Zoom TV postanowiła posłuchać swoich widzów, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrali głos na temat tureckiego serialu, jaki chcieliby obejrzeć po polsku. Dwa najczęściej powtarzające się tytuły to "Ask-i memnu" (Zakazana miłość) i "Yasak Elma".

"Ask-i memnu" to serial, który oparty jest na powieści Halit Ziya Uşaklıgil. Serial opowiada historię wdowca, który po śmierci żony całą swoją uwagę skupił na swoich dzieciach. Jednak gdy w ich życiu pojawi się daleki krewny, sytuacja trochę się skomplikuje. Gwiazdami produkcji są Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ oraz Nebahat Çehre. Serial swoją premierę miał w 2008 roku i był emitowany przez dwa lata.

Konflikt Sureyyi i Dilary. Faruk nie odbiera telefonów od żonyZobacz więcej

"Yasak Elma" to nowszy serial, bowiem jego pierwszy odcinek zaprezentowano 19 marca 2018 roku. Tutaj gwiazdami proukcji są m.in. Eda Ece i Talat Bulut.

Inni fani wśród seriali, które chcieliby obejrzeć, wymieniali m.in.

Polecam zakupić serial Dolunay, który bardzo dobrze został odebrany we Włoszech i Hiszpanii. Główne role odgrywa wspaniała Özge Gürel znana z Sezonu Na Miłość i Can Yaman znany z Wymarzonej Miłości.

Ojciec Merta zleca zabójstwo Ömera! Cevrije che się wyprowadzić!Zobacz więcej

Na co Zoom TV odpowiedziało:

Znamy ten serial. Na pewno rozważymy.

Na pewno fani mogą zapomnieć o polskiej emisji "Cudownego lekarza":

To jest turecka wersja koreańskiego serialu, który w Polsce jest nadawany w wersji amerykańskiej czyli The Good Doctor. Skoro widzowie już znają tą opowieść właśnie w wersji amerykańskiej to raczej serial turecki się nie sprawdzi.

Jednocześnie telewizja Zoom TV poinformowała, że zakup licencji na nowe seriale odbędzie się prawdopodobnie latem 2020 roku. A wy jaki turecki serial chcielibyście obejrzeć na antenie Zoom TV?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • natinbe (gość)

    Kiralik Ask (miłość na wynajem)....gwarantuję oglądalność!!! Super jest!!!

    14.11.2019 14:24
  • Ania (gość)

    "Czarna róża "...."Gonuncellen"....."Asi",piekne seriale,bardzo prawdziwe,cudowna gra aktorów,cudowna muzyka a na koniec"Nieobliczalni".Dziekuje

    12.11.2019 09:39
  • Anka (gość)

    Rozdarte serca-2 ,3 sezon,mam nadzieję że się doczekam

    11.11.2019 18:24
  • Fanka (gość)

    Już od dawna widzowie proszą o najpiękniejszy turecki serial pt.Asi.Serial ten zna cały świat ,nagrodzony w Monte Carlo.Inne piękne seriale to Beyaz Gelincik ,Bezcenny czas.Beyaz Gelincik to saga rodziny Asłanbaş .Czterej synowie i ich losy ,dorównuje Narzeczonej ze Stambułu .Grają tu wybitni aktorzy .Erkan Petekkaya to mistrz ekranu.W roli kapitana Ali jest bezkonkurencyjny,to chcemy zobaczyć ,świat się zachwyca tymi serialem i my wciąż na nie czekamy!

    10.11.2019 17:29
  • Ane (gość)

    Kiralik Ask najlepszy

    09.11.2019 20:51
  • Monika (gość)

    Bardzo proszę to moje życie serial ciąg dalszy😀

    09.11.2019 20:34
  • Gość (gość)

    (To moje życie) ciąg dalszy

    09.11.2019 18:32
  • Jagi (gość)

    Afili ask jest super, ale w Turcji się jeszcze nie skończył więc pewnie narazie marne szanse żeby u nas zobaczyc. Zapach truskawek z chęcią bym obejrzała ;D

    09.11.2019 17:42
  • Ja (gość)

    Miłość na wynajem

    09.11.2019 12:23
  • A.g (gość)

    Serial turecki pt" Ezra " bardzo dobry serial.

    09.11.2019 12:13
  • Fanka tureckich seriali i filmów (gość)

    Z dużym zainteresowaniem oglądam tureckie seriale i filmy na Fb czy na YouTube. Teraz na przemian śledzę odcinki serialów KADIN (Kobieta) i SIYAH BEYAZ AŞK (Czarno Biała Miłość). Filmy warte polecenia.

    09.11.2019 09:45
  • Ewela (gość)

    Miłość na wynajem piękny

    09.11.2019 08:05
  • Gosc (gość)

    INTIKAM polecam najlepszy serial. Racja Zakazana miłość tez jest fajna. Olene Kadar tez warto obejrzeć.

    09.11.2019 02:32
  • Aga 52 (gość)

    Bardzo dużo osób głosowało na ,,Kiralik Ask" który był jednym z najlepszych komedii romantycznych w ostatnim czasie i jakoś nic o nim nie piszecie, a wybrano całkiem mniej popularny a szkoda

    09.11.2019 01:53
  • Magda (gość)

    Hercai Kiralik ask

    09.11.2019 00:11
  • Gość (gość)

    By mogli puścić 'nie wie nikt' 'wewnątrz' 'czekając na słońce' super filmy

    08.11.2019 22:53
  • Gość (gość)

    Według mnie seriale, które zawierają jakąś interesującą treść, wiarygodność, prawdziwe emocje to Pani Fazilet i jej córki, Meryem, Kordugum, Nowy właściciel pałacu. Fajnie by było obejrzeć któryś z lektorem...

    08.11.2019 22:25
  • iza (gość)

    Afili ask

    08.11.2019 21:51
  • Buzia😘 (gość)

    Hercia super serial. Córki słońca cudowny piękny serial😘😘😁😉😉😉

    08.11.2019 20:21
  • Syska (gość)

    Anne!!! Tylko i wyłącznie.

    08.11.2019 20:15
NowszeStarsze