"Narzeczona ze Stambułu". Aslı Enver i Burak Özçivit śpiewają piosenkę z filmu "Kardesim Benim"! Jak wyszło?

Aslı Enver i Burak Özçivit, czyli gwiazdy "Narzeczonej ze Stambułu" i "Wiecznej miłości", śpiewają piosenkę z "Kardesim Benim"! Aktorzy zagrali razem w filmie w 2016 r. Jak wyszło im śpiewanie?

Multimedia

Aslı Enver i Burak Özçivit razem śpiewają

Niektórzy fani tureckich seriali wiedzą już, że Aslı Enver, czyli Sureyya z serialu "Narzeczona ze Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") i Burak Özçivit, znany polskim widzom m.in. jako Bali Bey ze "Wspaniałego stulecia" i Kemal z "Wiecznej miłości", pracowali razem na planie "Kardesim Benim" ("Mój brat"). Okazuje się, że połączyli wtedy nie tylko jedną swoją pasję.

Powtórki także w weekendy! Kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zarówno Aslı Enver, jak i Burak Özçivit uwielbiają śpiewać. Udowadniali to już nie raz, m.in. w serialach, w których grali. Słyszeliśmy już np. jak Aslı śpiewa jako Sureyya. Burak także zaprezentował swoje umiejętności wokalne, nagrywając teledysk ze swoją żoną, Fahriye Evcen.

W 2016. oboje grali w "Kardesim Benim". Enver wcielała się w Zeynep, a Özçivit grał Ozana. Towarzyszył im też turecki wokalista Murat Boz, który w serialu był Hakanem - bratem Ozana. Cała trójka nagrała nawet teledysk do piosenki "Güneye Giderken" ("Jadę na południe"). W filmie bohaterami są bracia, którzy po latach rozłąki spotykają się ponownie na pogrzebie ojca. Jadą razem w podróż. Jak Wam się podoba teledysk promujący "Kardesim Benim"?

Burak Özçivit w serialu "Kuruluş Osman"! Będzie lepszy niż "Wspaniałe stulecie"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×