"Narzeczona ze Stambułu" częściej w TV! Turecki serial pięć razy w tygodniu już od 6 kwietnia w Zoom TV!

Hitowy turecki serial Zoom TV "Narzeczona ze Stambułu" już wkrótce będzie można oglądać pięć razy w tygodniu. Nadawaną od 30 września turecką produkcję obejrzało dotychczas w Zoom TV łącznie ponad 3,2 mln widzów

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" pięć razy w tygodniu!

Od 6 kwietnia serial "Narzeczona ze Stambułu" będzie można oglądać w Zoom TV od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 (dotychczas serial był emitowany od poniedziałku do czwartku o 20:00). – Tak naprawdę o zmianie zdecydowali nasi widzowie, wśród których serial "Narzeczona ze Stambułu" cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie mogliśmy pozostać na to obojętni, dlatego zwiększyliśmy obecność tego tureckiego hitu na naszej antenie – tłumaczy Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Özcan Deniz jest nie tylko aktorem! Czym jeszcze zajmuje się serialowy Faruk Boran?Zobacz więcej

Wyniki oglądalności "Narzeczonej ze Stambułu" biją rekordy Zoom TV. Średnia oglądalność drugiego sezonu serialu w paśmie premierowym jest jeszcze lepsza niż pierwszego i wynosi ponad 56 tys. widzów z grupy komercyjnej (AMR, All 16-49). Dzięki tym wynikom pasmo z emisją premierowych odcinków serialu jest najpopularniejszym pasmem Zoom TV. Każdy odcinek drugiego sezonu "Narzeczonej ze Stambułu" ogląda regularnie przynajmniej przez minutę dziennie ponad 80 tys. widzów z grupy komercyjnej.

"Narzeczona ze Stambułu" - o czym jest?

"Narzeczona ze Stambułu" to serial, do którego scenariusz napisało samo życie. Opowiada o trudnej miłości młodej i pięknej Süreyyi (Asli Enver) – wychowanej przez ciotkę skromnej i utalentowanej śpiewaczce, której życie nigdy nie było usłane różami – i Faruka (Özcan Deniz), przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny. Serial oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr. Gülseren Budayicioğlu, będącej zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy Beyaz Kelebekler z lat 60. i 70. Produkcja okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest też dostępny na platformie VoD nadawcy – FilmBox Live.

Halit Ergenç w nowym serialu! W obsadzie też Aslı Enver z "Narzeczonej ze Stambułu"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anabela (gość)

    Wspaniały serial.

    17.04.2020 09:19
  • Bietka (gość)

    Nie znoszę Esmy

    07.04.2020 21:09
  • beti (gość)

    Do"Fanka NzSt"Dziękuję za odpowiedź

    02.04.2020 14:51
  • Fanka NzSt (gość)

    Do Beti do lipca 2019 na YT pozniej zablokowali wszystko . Jedni pisali ze od 1.07.2019 przepisy UE inni ze emisja w KINO POLSKA zablokowala.

    .

    02.04.2020 12:01
  • Fanka NzSt (gość)

    Do Beti do lipca 2019 na YT pozniej zablokowali wszystko . Jedni pisali ze od 1.07.2019 przepisy UE inni ze emisja w KINO POLSKA zablokowala.

    .

    02.04.2020 11:59
  • Tome (gość)

    Cóż mnie nie wciągnął jednak nadal liczę że Zoom TV mnie zaskoczy nowy tureckim serialem i że wtedy mnie pozytywnie zaskoczy :D

    02.04.2020 11:41
  • beti (gość)

    Do "Fanka NzSt" Gdzie oglądałaś odcinki z napisami?

    02.04.2020 01:36
  • Verna (gość)

    Muzyka w tym serialu też jest genialna! Czy jest dostępna na płycie?

    01.04.2020 20:22
  • Fanka NzSt (gość)

    Obejrzalam 87 filmow (2,5g kazdy)na przelomie2017/18/19 z polskimi napisami 2x i dziekuje wszystkim ktorzy tak pieknie oddali znaczenie slow tlumaczac zj tureckiego. To co czyta lektor zoom , "rece opadaja" kto to tlumaczy i z jakiego jezyka napewno nie z tureckiego.Szkoda telewidz traci.Mimo wszystko zycze przjemnego ogladania,bedzie duzo wzruszen moze i dla bardziej wrazliwych lezka w oku. Jesli bedzie 2 caly a potem 3 sezon caly to ponad 200 odc. Oj bedzie sie dzialo!!!

    01.04.2020 18:55
  • BoranBoran (gość)

    Ja też chciałabym obejrzeć ten serial od początku, bo zaczęłam od grudnia i się wciągnęłam. Świetnie dobrana obsada, zaskakujące zwroty akcji, napięcie... słowem - wspaniały serial. Trochę dramatu, trochę komedii, bardzo życiowy. Kiedy powtórzycie od początku? Mama wtedy też oglądałaby. Cieszę się, że serial ten będzie częściej.

    31.03.2020 23:56
  • Nie dawajcie reklam (gość)

    Nie dawajcie reklam

    31.03.2020 21:30
  • Moni (gość)

    Popieram serial wciąga mimo ze nie oglądam od poczatku choc teraz tego bardzo żałuję, i niestety nie mogę dotrzec do odcinków 1 tego serialu ;( wielka szkoda większości non stop powtarzają aa ten serial tylko na bieżąco powtorki zasmucilo mnie to że są odcinku w Internecie lecz nie tłumaczone gdzie niestety ale trudno mi wywnioskowac o czym rozmawiają. ;(( Ale tak jestem mega zadowolona z tego serialu

    31.03.2020 10:28
  • Alicja (gość)

    Ten serial wciąga jak narkotyk.Od pierwszego odcinaka oglądam. Aktorzy tak grają autentycznie , tak naturalnie super, super

    31.03.2020 07:40
  • Hrelena (gość)

    Super serial fajnie się ogląda ,aktorzy super

    30.03.2020 23:43
  • Kleo (gość)

    Gdzie można zobaczyć serial od pierwszego odcinka? Wciągnęłam się w oglądanie jakiś miesiąc temu i chciałabym zobaczyć co się działo na początku.

    30.03.2020 21:33
  • beti (gość)

    Cudowna wiadomość!

    30.03.2020 19:37
  • Garaża (gość)

    Cieszę się że ten wspaniały turecki serial moża oglądać do piątku. Wspaniała obsada aktorska.Przy tym serialu można zapomnieć o trudnych czasach.jakie nastaly.

    30.03.2020 19:27
  • Laura (gość)

    Serial cud-miód... 😘👍

    30.03.2020 17:20
  • Ala (gość)

    Serial dobry,aktorzy świetnie grają,ale wszystko psują reklamy.

    30.03.2020 17:08
  • Babci (gość)

    Uwielbiam ten serial