"Narzeczona ze Stambułu". Dilara Aksüyek, czyli bezwzględna Ipek, grała wcześniej we "Wspaniałym stuleciu"! Gdzie jeszcze?

Dilara Aksüyek zwykle wciela się w nieprzeciętne kobiety. W "Narzeczonej ze Stambułu" gra bezwzględną Ipek, a wcześniej grała także we "Wspaniałym stuleciu". Kogo? Gdzie jeszcze można ją zobaczyć?

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ipek w serialu "Narzeczona ze Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") to pozbawiona skrupułów młoda kobieta, która za wszelką cenę chciała zostać częścią rodziny Boranów. Faruka (Özcan Deniz) zabrała jej Sureyya (Aslı Enver), postanowiła więc usidlić Fikreta (Salih Bademci), z którym wzięła ślub. W tę nieprzeciętną postać wciela się turecka aktorka Dilara Aksüyek.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Wierni fani tureckich seriali zauważyli na pewno, że już wcześniej Dilara Aksüyek pojawiła się na naszych ekranach. W serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" wcielała się w sułtankę Mahfiruze - konkurentkę Kösem (Beren Saat) do serca sułtana Ahmeda (Ekin Koç). To ona miała z nim pierwsze dziecko. Kim prywatnie jest Dilara Aksüyek?

Dilara Aksüyek - kariera i życie prywatne

Dilara Aksüyek urodziła się 24 lipca 1987 roku w tureckim mieście Karşıyaka. Jako 7-latka przeprowadziła się do Edirne, gdzie jej ojciec otrzymał posadę jako wykładowca akademicki. Mała Dilara spędziła więc dzieciństwo w bibliotece uniwersyteckiej. Do dzisiaj, zamiast ubrań, woli kupować książki. Mając 20 lat zamieszkała w Stambule, gdzie rozpoczęła naukę na wydziale teatralnym Müjdat Gezen Sanat Merkezi. Pierwszą rolę dostałą w 2012 roku, w serialu "Evlerden Biri". Później zagrała sułtankę Mahfiruze, a na planie serialu "Adi Mutluluk" poznała Ceyhuna Mergiroglu, z którym połączyło ją gorące uczucie.

Trudno szukać podobieństw Dilary do bohaterek, w które wciela się na ekranie. Jest bardzo nieprzystępna, nie lubi butów na wysokich obcasach ani błyskotek. Z kosmetyków używa jedynie różu do policzków i jednego koloru szminki. Razem z ukochanym bardzo chronią swoje życie prywatne. Nigdzie nie pokazują się razem publicznie. Dilara Aksüyek raczej nie prowadzi "celebryckiego" stylu życia. Unika mediów, nie udziela wywiadów. Mówi się, że razem z Ceyhunem zapadli się pod ziemię.

"Narzeczona ze Stambułu" - o czym jest?

Faruk jest właścicielem firmy przewozowej i głową wpływowej rodziny w tureckiej metropolii Bursa. Pewnego dnia poznaje piękną śpiewaczkę i zakochuje się w niej. Jego matka nie jest jednak zadowolona z tego, z kim związał się jej syn. Ma bowiem dla syna inną kandydatkę - Ipek. Süreyya będzie próbowała zdobyć serce swojej teściowej, ale sporo czasu upłynie, zanim kobieta zacznie patrzeć na synową innymi oczami. Na dodatek, rodzinę Faruka spotka nieszczęście, które zmusi jej członków do tego, aby przewartościować swoje życie.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×