"Narzeczona ze Stambułu" - kto jest kim w tureckim serialu? Poznaj najważniejszych bohaterów!

"Narzeczona ze Stambułu" to turecka telenowela, którą jesienią 2019 można oglądać na antenie Zoom TV. Kto jest kim? Poznaj bohaterów serialu "Istanbullu Gelin" i sprawdź, kto gra w nowej tureckiej produkcji emitowanej także w polskiej telewizji!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" od 30 września 2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

"Narzeczona ze Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") to historia młodej, pięknej Sureyyi, której życie od początku nie było usłane różami, a każdy dzień przypominał walkę o przetrwanie. Wszystko w życiu dziewczyny zmienia się, gdy poznaje bogatego i przystojnego biznesmena – Faruka. Mimo że między nimi od razu rodzi się uczucie, skrzywdzona przez los wrażliwa artystka nie chce być tylko kolejną zdobyczą zamożnego mężczyzny.

Popularny turecki serial wkrótce w polskiej telewizji! Kiedy i gdzie oglądać?Zobacz więcej

"Narzeczona ze Stambułu" - o czym jest?

Faruk jest właścicielem firmy przewozowej i głową wpływowej rodziny w tureckiej metropolii Bursa. Pewnego dnia poznaje piękną śpiewaczkę i zakochuje się w niej. Jego matka nie jest jednak zadowolona z tego, z kim związał się jej syn. Ma bowiem dla syna inną kandydatkę - Ipek. Süreyya będzie próbowała zdobyć serce swojej teściowej, ale sporo czasu upłynie, zanim kobieta zacznie patrzeć na synową innymi oczami. Na dodatek, rodzinę Faruka spotka nieszczęście, które zmusi jej członków do tego, aby przewartościować swoje życie.

Kto jest kim w "Narzeczonej ze Stambułu"? Którzy tureccy aktorzy występują w serialu? Poznaj bohaterów tureckiej telenoweli, która wkrótce pojawi się na antenie Zoom TV!

Czego nie wiesz o popularnym tureckim serialu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×