"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 1. Faruk poznaje Sureyyę i ratuje ją przed napastliwym mężczyzną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jak rozpoczyna się serial "Narzeczona za Stambułu" (org. "*Istanbullu Gelin*")? W jaki sposób poznają się Sureyya i Faruk? Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 1. w poniedziałek, 30.09.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Młoda i piękna Sureyya (Aslı Enver) to wychowana przez ciotkę skromna śpiewaczka, której życie od początku nie było usłane różami, a każdy dzień przypominał walkę o przetrwanie. Po ukończeniu konserwatorium muzycznego zdolna Sureyya śpiewała jedynie w chórkach i reklamach. Nic nie układało się tak, jak powinno.

Kto jest kim w popularnym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

W 1. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu", jak co dzień rano, Sureyya idzie do swojej ulubionej kawiarni. Przed nią w kolejce stoi przystojny biznesmen, który zapomniał portfela. Sureyya postanawia zapłacić za niego. Faruk (Özcan Deniz) od razu zwraca uwagę na dziewczynę. Ona jednak odbiera telefon i w pośpiechu wychodzi z kawiarni. W pracy Faruk zawiera kontrakt z ważnym kontrahentem, który chce świętować wieczorem w restauracji.

Sureyya odbiera telefon od koleżanki, która z powodu choroby nie może wystąpić na umówionej imprezie. Prosi Sureyyę, aby ją zastąpiła. W drodze na miejsce Sureyya pomaga choremu na astmę Osmanowi (Güven Murat Akpınar). W restauracji, podczas występu dostrzega Faruka. On także od razu ją rozpoznaje. Późnym wieczorem, kontrahent Faruka udaje się do garderoby Sureyyi i proponuje jej wspólną noc. Kiedy dziewczyna wychodzi, on idzie za nią i próbuje siłą wciągnąć do auta. W wyniku szarpaniny, Sureyya upuszcza swoje skrzypce. W porę pojawia się Faruk, który ratuje Sureyyę z opresji. Chce odwieźć ją do domu, ale ona nie zgadza się.

Czego nie wiesz o popularnym tureckim serialu? Zobacz więcej

Następnego dnia rano, Faruk przyjeżdża do kawiarni, w której po raz pierwszy zobaczył Sureyyę. Przeprasza ją za to, co się wydarzyło i wskazuje, że ma nadzieję, iż przyjmie prezent. Okazuje się, że na zewnątrz na Sureyyę czekają uliczni muzycy i nowe skrzypce. W firmie Faruk postanawia zerwać kontrakt z napastliwym biznesmenem. Matka Faruka, Esma Sułtanka (Ipek Bilgin) dowiaduje się, że wróżba z fusów zapowiada nadejście kobiety, która będzie chciała zburzyć jej dotychczasowy spokój.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×