"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 10. Dramat na weselu! Faruk został postrzelony?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma doprowadziła do zaręczyn Ipek i Fikreta. Postanowiła też, że Sureyya i Faruk będą mieć wesele razem z nimi. W 10. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") dochodzi do tragedii. Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 10. w poniedziałek, 14.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) namówiła Ipek (Dilara Aksüyek), aby wyszła za jej syna, Fikreta (Salih Bademci). Dziewczyna zgodziła się, ale wciąż ma nadzieję, że przyszłość spędzi u boku Faruka (Özcan Deniz). W dniu ślubu ma odbyć się także wesele Sureyyi (Aslı Enver) i Faruka.

Przygotowania do podwójnego wesela! Sureyya spotyka byłego adoratoraZobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" między Sureyyą a Farukiem dochodzi do pierwszych konfliktów. Faruk pokazuje te cechy charakteru, których wrażliwa śpiewaczka się nie spodziewała. Ona sama zaczyna mieć wątpliwości, czy życie w Bursie, w rezydencji, w której o wszystkim decyduje wyrachowana Esma, jest tym, o czym marzyła. Nie jest to jednak jej największe zmartwienie.

Prześladujący ją mężczyzna z przeszłości nie zamierza zrezygnować z przeprowadzenia zaplanowanej przez siebie zemsty. Mimo zatrudnionej profesjonalnej ochrony podczas uroczystości dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Na przyjęcie wdziera się adorator Sureyyi z bronią w ręku i grozi, że się zabije. Kiedy Faruk próbuje go powstrzymać, pada strzał.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×