"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 101. Boranowie pomagają Ademowi! Faruk przygotowuje niespodziankę dla żony [STRESZCZENIE ODCINKA]

Impreza sylwestrowa jak zwykle nie okazała się miłym spotkaniem rodzinnym. W 101. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" czas na kolejne niespodziewane zdarzenia. Sprawdź, co wydarzy się w 101. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 101. w piątek, 10.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Podczas imprezy sylwestrowej w domu Boranów Emir usłyszał trudną do przyjęcia informację dotyczącą Begum (Özge Borak) i uciekł z rezydencji. Nagłe zniknięcie chłopca wywołało wielkie zamieszanie

Ipek nastawia Burcu przeciwko Sureyyi! Emir znika z rezydencjiZobacz więcej

W 101. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Faruk (Özcan Deniz), Fikret (Salih Bademci), Osman (Güven Murat Akpınar) i Murat (Berkay Hardal) wspólnie odreagowują ostatnie, stresujące sytuacje. Miłe spotkanie nieoczekiwanie zostaje przerwane przez bójkę, podczas której bracia Boranowie przychodzą z pomocą... Ademowi (Firat Taniş). Esma (Ipek Bilgin), wciąż potajemnie, przyjeżdża do Garipa, żeby podzielić się z ukochanym bieżącymi wydarzeniami.

Poruszona Figen odkrywa wielką tajemnicę Cana (Murat Aygen), ale brat zapewnia ją, że to tylko jej wymysły. Wściekły Adem nakrywa swojego prawnika z sułtanką i jest do tego stopnia wytrącony z równowagi, że sam z siebie szuka pomocy w gabinecie terapeutki. Esra, składając wymówienie, mówi Fikretowi o ataku matki Ipek (Dilara Aksüyek). Faruk przygotowuje niespodziankę dla Sureyyi (Asli Enver) i prosi Dilarę (Neslihan Arslan) o pomoc.

Historia Sureyyi i Faruka pięć razy w tygodniu w Zoom TV! Od kiedy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • D. (gość)

  Super serial

  11.04.2020 17:42
 • Helena (gość)

  Bardzo podoba mi się serial

  10.04.2020 16:52
 • Xxx (gość)

  Jest ciekawy , dużo dowiadujemy o zwyczajach i tradycji Turcji !

  10.04.2020 08:04
 • Gosc (gość)

  Tak, piękny

  09.04.2020 22:43
 • Anomin.. (gość)

  Piękny serial Narzeczona z Stambułu.

  09.04.2020 21:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×