"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 105. Sureyya dowiaduje się o relacji Esmy i Garipa! Powie o tym reszcie rodziny? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma wyprawiła w rezydencji przyjęcie sylwestrowe. W 105. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya nakryje ją i Garipa na okazywaniu sobie czułości! Sprawdź, co wydarzy się w 105. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 105. w czwartek, 16.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin), po przeczytaniu listu Fevziego do Reyhan, poznała tajemnicę dawnej kochanki męża i zaczęła ją szantażować, grożąc zniszczeniem jej relacji z synem. Murat (Berkay Hardal) chciał powiedzieć Bade o swoich uczuciach, jednak coś stanęło mu na przeszkodzie...

Esma szantażuje Reyhan! Murat powie Bade o swoich uczuciach? Zobacz więcej

W 105. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" w rezydencji trwa przyjęcie sylwestrowe. Mimo że dom jest pełen ludzi, Esma i Garip choć przez moment chcą się cieszyć intymnością, której tak im brakuje. Kiedy nagle pojawia się groźba, że ich związek wyjdzie na jaw, z pomocą przychodzi Sureyya (Asli Enver) i kłamie jak z nut... dla dobra teściowej! Nie potrafi jednak utrzymać w tajemnicy elektryzującej wiadomości o sułtance i dzieli się nią z Dilarą (Neslihan Arslan).

Faruk (Özcan Deniz) wręcza żonie prezent, który ma pomóc wymazać złe wspomnienia z czasów kryzysu ich małżeństwa. Tymczasem Sureyya poważnie podchodzi do planów powiększenia rodziny... Adem (Firat Taniş) rozważa powierzenie Canowi (Murat Aygen) roli swojego adwokata. Reyhan zwraca się do syna z zaskakującą prośbą. Akif i Senem przeżywają razem szczęśliwe chwile, a Esra wpada w tarapaty. Z pomocą spieszy jej Fikret (Salih Bademci).

Historia Sureyyi i Faruka pięć razy w tygodniu w Zoom TV! Od kiedy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×