"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 106. Esma postanawia szczerze porozmawiać z Sureyyą. Ich relacje poprawią się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya zobaczyła, jak Esma wymienia się czułościami z Garipem. W 106. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma postanowi ponownie porozmawiać z synową. Sprawdź, co wydarzy się w 106. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 106. w piątek, 17.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Podczas przyjęcia sylwestrowego Sureyya (Asli Enver) dowiedziała się, że Esma (Ipek Bilgin) i Garip darzą się romantycznym uczuciem. Postanowiła jednak nie mówić o tym pozostałym mieszkańcom rezydencji. Podzieliła się tym jedynie z Dilarą (Neslihan Arslan).

Sureyya dowiaduje się o relacji Esmy i Garipa! Powie o tym reszcie rodziny?Zobacz więcej

W 106. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" łatwowierny Fikret (Salih Bademci) nadal uważa Adema (Firat Taniş) za swojego sojusznika i opowiada mu o zajściu z byłym mężem Esry. Faruk zleca Akifowi odnalezienie szantażysty. Esma próbuje wybadać, jak Sureyya zamierza się zachować po odkryciu jej związku z Garipem. Rozmowa między kobietami staje się wyjątkowo szczera i zaskakująco przyjazna... Reyhan oskarża siostrę o kradzież listów i przekazanie ich sułtance, lecz Kiymet wszystkiego się wypiera.

Murat (Berkay Hardal) żali się Osmanowi (Güven Murat Akpinar) na zachowanie Bade. Emir zgadza się poznać partnera matki, ale stawia Begum (Özge Borak) pewien trudny do spełnienia warunek. Sureyya i Dilara zastanawiają się nad postępowaniem Cana (Murat Aygen) i dochodzą do bardzo niepokojącego wniosku... Ipek (Dilara Aksüyek) nachodzi Fikreta w pracy, żeby podzielić się z nim swoim niepokojem, spowodowanym ociepleniem relacji między Esmą i Sureyyą.

Historia Sureyyi i Faruka pięć razy w tygodniu w Zoom TV! Od kiedy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×