"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 109. Esma i Reyhan trafiają do szpitala. Jedna z nich jest w ciężkim stanie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma i Reyhan pokłóciły się, a matka Adema wpadła w szał. Podpaliła dom Garipa, w którym się spotkały. W 109. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" obie kobiety trafią do szpitala. Sprawdź, co wydarzy się w 109. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 109. w środę, 22.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) dowiedziała się o przeszłości Reyhan i postawiła jej twardy warunek, grożąc matce Adema (Firat Taniş) całkowitym zrujnowaniem życia. Kobiety spotkały się w doku Garipa i doszło do tragedii. Dom stanął w płomieniach.

Emir poznaje Cana. Osman wyzna Burcu, że kocha Sureyyę?! Zobacz więcej

W 109. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Burcu wyczuwa, że Osman (Güven Murat Akpinar) coraz bardziej się od niej odsuwa. Poważną rozmowę pary przerywa dramatyczny telefon od Faruka (Özcan Deniz) o Esmie. W szpitalu, oprócz Boranów, pojawia się Adem, który otrzymał złe wieści o Reyhan. Zdenerwowany Faruk docieka, czemu matka spotkała się z Reyhan akurat w domu Garipa. Targany emocjami Adem stanowczo żąda wyjaśnień od swojego byłego prawnika. Garip wymyśla na poczekaniu zręczne kłamstwo. Lekarz przekazuje zebranym informacje o poszkodowanych kobietach. Dla Adema będą to wiadomości, które zetną go z nóg...

Sureyya (Asli Enver) znów przychodzi z pomocą Garipowi i Esmie w trudnej dla nich chwili. W szczerej rozmowie z teściową żona Faruka wypowiada słowa niezwykle poruszające sułtankę, a potem umożliwia jej potajemne spotkanie z ukochanym. Begum (Özge Borak) porównuje się z Sureyyą i dochodzi do pesymistycznych wniosków na swój temat. Szczęśliwy Akif urządza nietypowe oświadczyny, których Senem omal nie przypłaci życiem.

Historia Sureyyi i Faruka pięć razy w tygodniu w Zoom TV! Od kiedy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×