"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 11. Esma obwinia o wszystko Sureyyę! Faruk zaczyna wątpić w uczucia żony! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Podczas uroczystych zaślubin Ipek i Fikreta oraz Sureyyi i Faruka doszło do dramatu. W 11. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Esma da do zrozumienia Sureyyi, że obwinia ją o wszystko, co się wydarzyło. Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 11. we wtorek, 15.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) doprowadziła do ślubu Ipek (Dilara Aksüyek) i Fikreta (Salih Bademci) oraz ponownych zaślubin Sureyyi (Aslı Enver) i Faruka (Özcan Deniz). Na imprezę wtargnął adorator Sureyyi, który próbował się zastrzelić, ale dzięki Farukowi ostatecznie nie doszło do tragedii.

Dramat na weselu! Faruk został postrzelony?! Zobacz więcej

W 11. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" rodzina Boranów nie traktuje wyrozumiale Sureyyi, która bardzo przeżywa to, co się stało. Nie mają dla niej żadnej taryfy ulgowej, wręcz przeciwnie. Nienawidząca ją teściowa bez ogródek oskarża ją o sprowadzenie nieszczęścia na jej rodzinę. Z nieskrywaną niechęcią odnosi się do niej także świeżo poślubiona żona brata jej męża, faworyta Esmy, przebiegła Ipek.

Nawet mąż, który powinien ufać jej bezgranicznie, zaczyna wątpić w jej uczucia i snuć podejrzenia. Piękna piosenkarka coraz trudniej znosi padające z każdej strony oskarżenia. Czy miłość, jaką darzy Faruka wystarczy, aby wytrzymać psychiczną przemoc, jaką wobec niej stosuje Esma?

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×