"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 113. Esma mówi rodzinie o swoim związku. Sureyya zabiera Faruka w wyjątkowe miejsce [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk nie potrafi zaakceptować związku matki z Garipem. W 113. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma postanowi wyjawić swoją tajemnicę pozostałym synom. Sprawdź, co wydarzy się w 113. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!''

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 113. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Faruk (Özcan Deniz) dowiedział się, że Esma (Ipek Bilgin) spotyka się z Garipem i trudno mu to zaakceptować. Nie pomaga mu fakt, iż o wszystkim wiedziała Sureyya (Asli Enver). Między Fikretem (Salih Bademci) a Ipek (Dilara Aksüyek) doszło do kłótni.

Faruk jest wściekły na matkę. Sureyya i Sanem poznją wyniki testów ciążowychZobacz więcej

W 113. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Ipek, wściekła na Fikreta za słowa, które powiedział jej w gniewie, skarży się matce na męża, jednak reakcja Kiymet bardzo ją rozczarowuje. Faruk, oburzony postępowaniem Esmy, stanowczo oświadcza żonie, że nigdy nie zaakceptuje związku sułtanki. Sureyya staje po stronie teściowej i uzmysławia mężowi, jak bardzo jest podobny do własnej matki. Begum (Özge Borak), za sprawą Emira, ponownie umawia się z Canem (Murat Aygen).

Natomiast Adem (Firat Taniş), wciąż zaabsorbowany przede wszystkim życiem Reyhan, nie dostrzega Dilary (Neslihan Arslan), która próbuje się do niego zbliżyć. Podczas rodzinnego obiadu Esma wyznaje młodszym synom, że spotyka się z Garipem. Reakcja braci jest wyjątkowo gwałtowna. Aby uczcić ważną rocznicę, Sureyya robi Farukowi niespodziankę i zabiera go w miejsce, w którym rozpoczęła się historia ich miłości.

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×