"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 114. Burcu nie akceptuje nowego związku ojca! Faruk i Sureyya spędzają urocze chwile [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 114. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Garip decyduje się na wyznanie córce, że spotyka się z Esmą. Burcu nie akceptuje związku ojca. Faruk i Sureyya spędzają urocze chwile w miejscu, w którym zrodziło się ich uczucie. Sprawdź, co się wydarzy w 114. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 114, w środę, 29.04.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) wyznała synom, że spotyka się z Garipem, jednak ich reakcja nie była pozytywna. Sureyya (Asli Enver) zrobiła Farukowi (Özcan Deniz) niespodziankę i zabrała go w miejsce, w którym rozpoczęła się historia ich miłości.

Esma mówi rodzinie o swoim związku. Sureyya zabiera Faruka w wyjątkowe miejsce Zobacz więcej

W 114. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Garip wyznaje córce, że spotyka się z Esmą. Zamiast gratulacji, słyszy od Burcu słowa, których się nie spodziewał, a po chwili staje oko w oko z wściekłym Muratem... Adem (Firat Taniş) manipuluje Fikretem (Salih Bademci) i podsyca w nim nienawiść do swego byłego prawnika. Młodszy z Boranów odsłania przed nim emocje, które powinien trzymać w tajemnicy.

Esra zrywa kontakty z dawnym otoczeniem i próbuje rozpocząć życie na nowo. Begum (Özge Borak) uważa, że źle postąpiła, słuchając Sureyyi i znowu zbliża się do Cana (Murat Aygen), a między Dilarą (Neslihan Arslan) i jej mężem ponownie panuje chłód. Faruk i Sureyya spędzają urocze chwile w miejscu, w którym zrodziło się ich uczucie.

Esma wyciąga wnioski z zachowania synów i podejmuje ważną decyzję. Mściwa Ipek (Dilara Aksüyek) realizuje plan utemperowania zbuntowanego męża. Akif i Senem zostają nakryci przez Faruka, tym razem w jeszcze bardziej zaskakującym miejscu niż szafa...

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×