"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 12. Policja w rezydencji Boranów! Małżeństwo Sureyyi i Faruka wisi na włosku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ipek chce zniszczyć Sureyyę, która zabrała jej Faruka. W 12. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") okaże się, że dziewczyna jest przebiegła bardziej niż sama Esma! Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 12. w środę, 16.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po incydencie, do którego doszło na ślubie, między Sureyyą (Aslı Enver) i Farukiem (Özcan Deniz) nie jest dobrze. Esma (Ipek Bilgin) i Ipek (Dilara Aksüyek) robią wszystko, aby Sureya straciła w oczach Faruka.

Esma obwinia o wszystko Sureyyę! Faruk zaczyna wątpić w uczucia żony!Zobacz więcej

W 12. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" konflikt między Farukiem a Sureyyą narasta. Małżeństwo wisi na włosku. Na jaw wychodzi pewne zdarzenie, które stawia Sureyyę w bardzo złym świetle. Aby ta niewygodna sprawa ujrzała światło dzienne, zadbała żona młodszego brata jej męża, wyrachowana Ipek. Postępowanie tej intrygantki jest zastanawiające nie tylko wobec Sureyyi, ale i własnego męża, Fikreta (Salih Bademci).

Wprowadzona do rodziny Boranów przez samą Esmę, tylko pozornie jest jej posłuszna. Tymczasem Esma skoncentrowana na walce o przywrócenie dobrego imienia rodziny w mediach po dramatycznych wydarzeniach z udziałem szaleńca, traci naturalną dla siebie czujność i ostrość widzenia. Jakie będą tego konsekwencje?

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×