"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 120. Sureyya i Begum kłócą się o Cana! Wraca była żona Garipa. Co na to Esma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum obawia się, co będzie z Emirem, gdy jej zabraknie. W 120. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" pojawi się w rezydencji Boranów i między nią a Sureyyą dojdzie do kłótni. Sprawdź, co się wydarzy w 120. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 120. w czwartek, 7.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Fikret (Salih Bademci) oznajmił Ipek (Dilara Aksüyek), że chce rozwodu. Begum (Özge Borak) otrzymała od swojego lekarza druzgocącą wiadomość. Tymczasem, Emir postanowił poradzić się Faruka (Özcan Deniz) w sprawach sercowych.

Esma wyjawia prawdę o pożarze. Ipek nie pozwoli odejść Fikretowi?Zobacz więcej

W 120. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu między Begum a Sureyyą (Asli Enver) dochodzi do kłótni o Cana (Murat Aygen). Esma (Ipek Bilgin), usłyszawszy rozmowę kobiet, domaga się od synowej wyjaśnień, więc Sureyya dzieli się z nią swoimi obawami dotyczącymi adwokata. Murat (Berkay Hardal) otrzymuje do Koraya informację, która sprawia mu ogromną radość. Faruk, chcąc chronić rodzinę przed Reyhan, posuwa się do szantażu. Esma odwiedza Osmana (Güven Murat Akpinar) w jego nowym mieszkaniu, aby prosić go o przebaczenie i dowiaduje się o oświadczynach syna.

Garip jest zaskoczony niezapowiedzianym przyjazdem swojej byłej żony, ale czeka go jeszcze kolejna niespodzianka: Burcu oznajmia rodzicom, że wychodzi za mąż. Kiymet, dowiedziawszy się od Ipek o planach zięcia, zdradza córce, że jej mąż spotyka się ze swoją asystentką. Akif grzebie w kryminalnej przeszłości Adema (Firat Taniş), a Faruk rozpoczyna grę z Fikretem...

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Luśka (gość)

    Była żona Garipa i matka Burcu to chyba za młoda nieco .Nie mieli starszej aktorki do tej roli?

    07.05.2020 20:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×