"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 122. Sureyya dowiaduje się o chorobie Begum. Matka Adema ma kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum wie, że nie zostało jej wiele czasu. W 122. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" powie o swojej chorobie Sureyyi. Tymczasem, matkę Adema dopadnie sprawiedliwość. Sprawdź, co się wydarzy w 122. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 122. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Begum (Özge Borak) jest ciężko chora, ale nie chce się leczyć. W rezydencji Boranów doszło do nietuzinkowego spotkania z rodzicami Burcu. Esma (Ipek Bilgin) i jej rodzina byli w szoku poznając byłą żonę Garipa. Plany małżeńskie Burcu i Osmana (Güven Murat Akpinar) uwidoczniły duże różnice miedzy rodzinami.

Sureyya i Faruk spędzają razem walentynki. Była żona Garipa pojawia się u BoranówZobacz więcej

W 122. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Begum zmienia decyzję w sprawie operacji, a Ipek (Dilara Aksüyek) podejmuje kolejną próbę przekonania Fikreta (Salih Bademci) do rezygnacji z rozwodu. Bardzo podekscytowany Adem (Firat Taniş) rozpoczyna wraz z Boranami pierwsze wspólne posiedzenie zarządu firmy, ale spotkanie na samym początku przerywa telefon od Reyhan, która przekazuje synowi szokującą wiadomość. Sureyya (Asli Enver) opowiada Dilarze (Neslihan Arslan), czego dopuściła się matka Adema.

Siren bez ogródek mówi córce, co sądzi o jej planach matrymonialnych; mimo to Burcu, zgodnie z tradycją, wybiera się z przyszłą teściową na zakupy. Przerażony Adem wzywa Cana (Murat Aygen), aby pomógł jego matce. Sureyya odbywa z Begum nieprzyjemną rozmowę, którą lekarka kończy porażającą informacją... Ipek odnajduje Esrę, aby wymierzyć jej sprawiedliwość.

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×