"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 124. Esma prosi Begum o przebaczenie. Akif poznaje przeszłość Sanem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum przygotowuje się do operacji. Sureyya jest wstrząśnięta tym, co od niej usłyszała. W 124. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Esma odwiedzi Begum. Sprawdź, co się wydarzy w 124. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 124. w środę, 12.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Asli Enver) wciąż przeżywa to, czego dowiedziała się od Begum (Özge Borak). Z kolei Esma (Ipek Bilgin) przypadkowo poznała prawdę o kontaktach Akifa i Sanem. Fikret (Salih Bademci), rozmawiając z Ademem (Firat Taniş) o czynie Reyhan, wciąż nie dostrzegł dwulicowości przyrodniego brata.

Kłótnia między Siren a Esmą! Sureyya poświęci sę dla Begum?Zobacz więcej

W 124. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma ostrzega Akifa, że Senem miała dawniej kontakty z ludźmi z półświatka, a nawet próbowała sprzedać naszyjnik, który jej ukradła. Rodzina Boranów reaguje wielkim wzburzeniem na wiadomość, że pożar, w którym ucierpiała sułtanka, celowo spowodowała Reyhan. Siren opowiada Garipowi o męczącym dniu i zakupach z Esmą na bazarze. Zdziwiona innymi niż zwykle reakcjami byłego partnera dochodzi do wniosku, że ojciec Burcu jest z kimś związany.

Bade uszczęśliwia Murata (Berkay Hardal)... jednym słowem. Esma odwiedza Begum, aby prosić ją o wybaczenie. Adem opowiada terapeutce o tym, co zrobiła Reyhan, jednak za to, co się stało, nie obwinia matki tylko siebie i swoją żonę. Ipek (Dilara Aksüyek) próbuje odwlec rozwód, do którego Fikret chciałby doprowadzić jak najszybciej, a Sureyya i Faruk (Özcan Deniz) martwią się o Dilarę (Neslihan Arslan).

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×