"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 125. Begum nagrywa dla Emira wzruszający film. Syn odnajduje ją nieprzytomną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum czuje, że nie pozostało jej wiele życia. W 125. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" postanawia nagrać dla Emira film na wypadek, gdyby jej zabrakło. Sprawdź, co się wydarzy w 125. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 125. w czwartek, 14.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Begum (Özge Borak) usłyszała od lekarza dramatyczne wieści. Najpierw nie chciała poddać się operacji, ale później zmieniła zdanie. Sureyya (Asli Enver),, wiedząc już, że Begum jest chora, bardzo to przeżywa. Esma (Ipek Bilgin) przyszła do matki jej wnuka i poprosiła o wybaczenie.

Esma prosi Begum o przebaczenie. Akif poznaje przeszłość SanemZobacz więcej

W 125. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu kompletnie rozbity Akif, dowiedziawszy się, że jego ukochana pracowała w klubie nocnym, domaga się od Senem wyjaśnienia przeszłości, którą przed nim zataiła. Sureyya odwiedza Osmana (Güven Murat Akpinar) i opowiada mu o niebezpieczeństwie, jakie zawisło nad Begum. Garip w pięknych słowach wyznaje Esmie miłość. Faruk (Özcan Deniz) i Fikret (Salih Bademci) odbywają wreszcie serdeczną, braterską rozmowę. Wbrew nadziejom Ipek (Dilara Aksüyek), Esra nie traci posady. Opowiada Fikretowi o scysji z jego żoną w sklepie i postanawia zrobić coś, przed czym tak długo się wzbraniała.

Begum nagrywa dla Emira wzruszający film na wypadek, gdyby operacja się nie udała. Nagranie kończy się bardzo dramatycznie. Emir odnajduje ją nieprzytomną. Rodzina Boranów przybywa do Burcu, Siren i Garipa na tradycyjne oświadczyny, jednak uroczystość zostaje przerwana przez awanturę między Ipek i Fikretem oraz niepokojący telefon od Emira...

Aslı Enver i Murat Boz rozstali się na dobre! Serialowa Sureyya spotyka się teraz z koszykarzem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×