"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 127. Po pogrzebie Begum Emir odwraca się od Sureyyi. Ipek planuje zemstę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Begum trafiła na stół operacyjny. Niestety nie przeżyła. W 127. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Sureyya i Faruk będą musieli zmierzyć się z bólem Emira. Sprawdź, co się wydarzy w 127. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 127. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Begum (Özge Borak) zemdlała nagrywając film pożegnalny dla Emira. Od razu trafiła na stół operacyjny, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Sureyya (Asli Enver) i Faruk (Özcan Deniz) są w szoku. Teraz muszą otoczyć Emira szczególną opieką.

Dilara chce rozwieść się z Ademem! Begum trafia na stół operacyjny. Przeżyje? Zobacz więcej

W 127. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu zgodnie z przewidywaniami Begum, Emir, po śmierci matki, odwraca się od Sureyyi. Ojciec i babcia starają się pocieszyć zrozpaczonego chłopca. Ipek (Dilara Aksüyek), wściekła na teściową, postanawia się zemścić i wymyśla podłą intrygę, której celem jest skłócenie żony Faruka z Esmą (Ipek Bilgin). Żali się matce, jak źle potraktowali ją Boranowie, a Kiymet nie zamierza tego tak zostawić i wybiera się do Adema (Firat Taniş), aby mu zdradzić pewien sekret. Senem prosi Akifa, żeby zachował w tajemnicy prawdziwą przyczynę śmierci rodziców Sureyyi.

Faruk dzieli się z Fikretem (Salih Bademci) swoimi obawami dotyczącymi dalszego wychowywania Emira. W trudnej sytuacji może liczyć na wsparcie wszystkich braci. Siren, której wciąż nie podoba się wizja ślubu Burcu z Osmanem (Güven Murat Akpinar), prowokuje córkę do pełnego bólu wyznania. Murat (Berkay Hardal) namawia Bade do ujawnienia ich związku, a ojciec Ipek grozi Fikretowi.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Stefan (gość)

  Faktycznie bardzo dobry serial, gra aktorów na wysokim poziomie, a Esma i jej miny i gestykulacja to mistrzostwo świata, 40 minut bez reklam to trochę mało, ale za to dłużej będziemy go oglądać.

  17.05.2020 20:53
 • Magdalena (gość)

  W tureckiej telewizji jeden odcinek to 2 h 28 min. U nas oczywiście trzeba puścić kilka dennych reklam, które I tak nic nie wnoszą A wręcz są infantylne niczym ta Harribo. Oczywiście całego oglądania jest 40 min. Bo nie mają albo zakupionego całego serialu albo pieniędzy na jego zakup I stąd cykaja tak odcinki. Wstyd.

  17.05.2020 17:49
 • Lil (gość)

  Serial super. Tylko za krótki, bez reklam 40 min. Powinny być codziennie 2 nowe odcinki o godz. 19-tej, bez powtórki poprzedniego. Ale możemy sobie pisać i tak zrobią jak chcą bez względu na nasze opinie.

  17.05.2020 12:24
 • Ilona (gość)

  Piękny film tylko za dużo reklam i są za długie w sumie film trwa 40- minut a reszta to reklamy ,dlatego jak są reklamy przełączam na inny kanał bo innego wyjścia nie ma ,dlaczego tak jest ,place dosyć dużo a mam oglądać reklamy dlaczego?

  16.05.2020 23:13
 • Hektor (gość)

  Rewelacyjny serial dawno nie było takiego filmu

  15.05.2020 22:01
 • Gosia (gość)

  Tyle się dzieje , wspaniała gra aktorów, czekam z utęsknieniem na kolejne odcinki.

  15.05.2020 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×