"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 128. Kolejny rozłam w rodzinie Boranów. Ipek szantażuje Fikreta! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W domu rodziny Boranów nie dzieje się dobrze. W 128 odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" dojdzie do kolejnego rozłamu, a Ipek dalej będzie mmącić. Sprawdź, co się wydarzy w 128. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 128. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po śmierci Begum (Özge Borak), Faruk (Özcan Deniz) opiekuje się Emirem. Chłopiec bardzo przeżywa odejście matki. Sureyya (Asli Enver) próbuje mu pomóc. Z kolei Ipek (Dilara Aksüyek) postanowiła zemścić się na Fikrecie (Salih Bademci) i całej rodzinie Boranów.

Po pogrzebie Begum Emir odwraca się od Sureyyi. Ipek planuje zemstęZobacz więcej

W 128. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Adem (Firat Taniş), ku zaskoczeniu Faruka, domaga się własnego gabinetu w firmie Boranów. Akif przekazuje Senem ważną decyzję, którą podjął po wysłuchaniu historii jej życia. Bade mówi Nurgul i Gulistan o oświadczynach Murata (Berkay Hardal). To wyznanie rozpętuje prawdziwą burzę... Najmłodszy z Boranów stara się wspierać swoją ukochaną. Garip pociesza Esmę (Ipek Bilgin), która ma poczucie winy wobec Begum.

Ciekawość Siren wreszcie zostaje zaspokojona, choć matka Burcu nie może uwierzyć w to, co usłyszała od byłego partnera. Fikret rozkoszuje się uczuciem, jakim obdarza go Esra. Emir bardzo przeżywa śmierć matki i odtrąca pomoc Sureyyi. Intryga Ipek przynosi owoce i doprowadza do rozłamu w rodzinie. Kolejnym posunięciem intrygantki jest... szantażowanie własnego męża.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka tureckich seriali. (gość)

    Ozcan Deniz (Faruk) więcej tak wspaniałych ról. Wszystkiego Najlepszego zokazij urodzin.

    19.05.2020 10:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×