"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 13. Faruk coraz bardziej oddala się od Sureyyi. To koniec ich małżeństwa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ipek chce zniszczyć Sureyyę, która zabrała jej Faruka. W 13. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") okaże się, że dziewczyna jest przebiegła bardziej niż sama Esma! Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 13. w czwartek, 17.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Na jaw wyszło zdarzenie, które postawiło Sureyyę (Aslı Enver) w bardzo złym świetle. Zadbała żona Fikreta (Salih Bademci), wyrachowana Ipek (Dilara Aksüyek). Postępowanie tej intrygantki jest zastanawiające nie tylko wobec Sureyyi, ale i jej własnego męża.

Policja w rezydencji Boranów! Małżeństwo Sureyyi i Faruka wisi na włosku!Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" nieszczerość Sureyyi doprowadza do bardzo poważnego kryzysu w małżeństwie. Faruk (Özcan Deniz) zaczyna się oddalać. Emocjonalnie, bo coraz więcej uwagi poświęca pracy, ale i fizycznie. Coraz później wraca do domu. Rozmowy są nieprzyjemne. Padają słowa, które paść nie powinny. Sytuacja robi się coraz bardziej patowa. Sureyyę wspierają ciotka i zakochany w niej Osman (Güven Murat Akpınar).

W małżeństwie młodszego brata tylko na pozór jest lepiej. Nie są to jednak najpoważniejsze problemy, z jakimi przyjdzie się zmierzyć Farukowi i Fikretowi. Niespodziewanie zaczynają odżywać paskudne grzechy z przeszłości, o których rodzina Boranów wolałaby zapomnieć. Czy dojdzie do wyjaśnienia tego, co nie zostało wyjaśnione w odpowiednim czasie?

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×