"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 130. Sureyya dzieli się informacją o ciąży z przyjaciółkami. Can przerywa ich spotkanie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya i Faruk dowiedzieli się, że będą mieli dziecko. W 130. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Sureyya postanowi powiedzieć o tym swoim przyjaciółkom. Sprawdź, co się wydarzy w 130. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 130. w czwartek, 21.05.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Asli Enver) zemdlała i zaniepokojony Faruk (Özcan Deniz) zawiózł ją do szpitala. Tam okazało się, że będą mieli dziecko. To dla nich wyjątkowa wiadomość. Sureyya czekała na nią już bardzo długo.

Esma próbuje przeprosić Sureyyę. Ipek organizuje przyjęcie-niespodzinkęZobacz więcej

W 130. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Faruk nie posiada się ze szczęścia z powodu ciąży Sureyyi. W dniu swoich urodzin Fikret (Salih Bademci) umawia się z Esrą na kolację. Sureyya dzieli się radosną nowiną o ciąży z Senem i Dilarą (Neslihan Arslan). Spotkanie przyjaciółek przerywa pojawienie się Cana (Murat Aygen) z przykrą przesyłką od Adema (Firat Taniş). Fikret spotyka się z przyrodnim bratem, który oskarża Faruka o wsadzenie Reyhan do więzienia, a tymczasem Akif i najstarszy z Boranów odnajdują mężczyznę mającego związek z kryminalną przeszłością Adema.

Esma (Ipek Bilgin) odbywa nieprzyjemną rozmowę z Kiymet, która ma pretensje do sułtanki, że nie staje po stronie Ipek (Dilara Aksüyek) w jej sporze z mężem. Nurgul, bardzo przeciwna związkowi swojej wychowanicy z Muratem (Berkay Hardal), podejmuje bardzo bolesną dla dziewczyny decyzję, a Esma próbuje złagodzić złe wrażenie, jakie jej ostre słowa o Bade zrobiły na wiernej pracownicy.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Acy (gość)

  Świetny film wartka akcja, bez nagości i wulgaryzmów. Polskie seriale są nudne i porażają swoją szarością życia codziennego.

  22.05.2020 15:05
 • Akire (gość)

  Za dużo powtórek ipowtarzajacych się scen.

  22.05.2020 05:37
 • Gosc (gość)

  Nudny się robi....

  21.05.2020 20:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×