"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 139. Ślub Sanem i Akifa. Esma wymyka się na spotkanie z Garipem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma niespodziewanie pojawiła się na wieczorze panieńskim Sanem. W 139. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" nadchodzi dzień ślubu Sanem i Akifa. Sprawdź, co się wydarzy w 139. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 139. w środę, 3.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Akif został porwany przez przyjaciół, którzy zorganizowali mu wieczór kawalerski. W tym samym czasie Esma (Ipek Bilgin) niespodziewanie pojawiła się na wieczorze panieńskim Sanem. Garip dochodzi do siebie, a Can (Murat Aygen) poprosił Sureyyę (Asli Enver), aby umożliwiła mu spotkanie z Emirem.

Garip wraca do zdrowia. Esma pojawia się na wieczorze panieńskim Sanem! Zobacz więcej

W 139. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma jest zbulwersowana skandalicznym wieczorem panieńskim Senem. Faruk (Özcan Deniz), za namową Sureyyi, odbywa z matką poważną rozmowę, której finał jest dla sułtanki dużym zaskoczeniem. Adem (Firat Taniş) spotyka się z Reyhan i obwinia ją o cierpienie, jakiego zaznał w dzieciństwie i którego doświadcza teraz, gdy dowiedział się, jaką tajemnicę przed nim ukrywała.

Akif i Senem zostają wreszcie mężem i żoną. Przed ślubem Sureyya daje pannie młodej wyjątkowy prezent. Z kolei podczas przyjęcia weselnego Fikret (Salih Bademci) dostaje niepokojącą wiadomość o Ademie, a Esma wymyka się pod pretekstem bólu głowy, aby odwiedzić Garipa. Rodzice Ipek (Dilara Aksüyek) mają różne zdania na temat rozwodu córki, która czuje się pokrzywdzona i porzucona przez wszystkich.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×