"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 14. Sureyya podpisze dokument wykluczający ją z rodziny Boranów?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Małżeństwo Sureyyi i Faruka wisi na włosku. W 14. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Sureyya będzie postawiona w kolejnej trudnej sytuacji. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 14. w poniedziałek, 21.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) została postawiona w bardzo złym świetle. Żona Fikreta (Salih Bademci), wyrachowana Ipek (Dilara Aksüyek) oraz Esma (Ipek Bilgin) robią wszystko, aby zatruć jej życie. Wygląda na to, że to im się świetnie udaje.

Faruk coraz bardziej oddala się od Sureyyi. To koniec ich małżeństwa?Zobacz więcej

W 14. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" knowania Esmy stają się coraz poważniejsze. Wykorzystuje to, że Faruk (Özcan Deniz) i Sureyya niemal ze sobą nie rozmawiają i w tajemnicy, wraz z prawnikiem, opracowuje dokument, który wyklucza Sureyyę z rodziny. Doprowadza do tego, że znienawidzona przez nią synowa jest gotowa podpisać przygotowane dla niej papiery. Nie jest to jedyna pułapka zastawiona na młodą żonę Faruka.

Przystojny biznesmen sam będzie musiał podjąć bardzo trudną decyzję, po czyjej stronie stanie. Czy zaufa matce, która już wcześniej doprowadziła do rozpadu jego związku, czy raczej uwierzy kobiecie, której przysięgał miłość? Przed niełatwym wyborem stanie też wiecznie jątrząca Ipek. Od Esmy usłyszy bowiem kilka bardzo nieprzyjemnych słów. Będzie mogła puścić je mimo uszu, ale czy się na to odważy?

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×