"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 143. Ostre starcie Ipek i Fikreta. Dilara postanawia ukarać Sureyyę. Skrzywdzi ją? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esra powiedziała Fikretowi, że jest szantażowana przez Ipek. Dilara ma pretensje do Sureyyi. W 143. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" postanowi ukarać przyjaciółkę. Sprawdź, co się wydarzy w 143. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 143. we wtorek, 9.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W rodzinie Boranów trwa burza. Fikret (Salih Bademci), pomimo zdecydowanego sprzeciwu Faruka (Özcan Deniz), postanawia wcielić w życie pomysł przejęcia linii lotniczych przez firmę Boranów. Pomiędzy wszystkimi braćmi powstają coraz większe podziały...

Ostra rozmowa Faruka i Osmana oraz przełom w relacjach Sureyyi i Emira Zobacz więcej

W 143. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Fikret dzieli się z Ademem (Firat Taniş) informacjami o przebiegu spraw w firmie. Reyhan, po wiadomości, którą przekazuje jej Can (Murat Aygen), wpada w histerię. Garip próbuje namówić Esmę (Ipek Bilgin) na wspólne wakacje. Sąsiadki z Bursy odwiedzają sułtankę, aby jej przekazać, co mówi się w mieście o Fikrecie i jego wizytach w sklepie, w którym pracuje Esra, ale szybko tematem numer jeden staje się zaskakujący ślub Bade i Murata (Berkay Hardal).

Halim znów nachodzi Faruka. W firmie Boranów dochodzi do ostrego starcia Ipek (Dilara Aksüyek) z mężem, który jest zupełnie wytrącony z równowagi po otrzymaniu poruszającej wiadomości od Esry. Dilara (Neslihan Arslan) postanawia dotkliwie ukarać Sureyyę (Asli Enver) i boleśnie rani przyjaciółkę zupełnie niespodziewanym żądaniem... Nurgul przekazuje Esmie decyzję, którą podjęła razem z Mustafą, a dotknięta sułtanka postanawia wreszcie zrobić coś dla siebie.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×