"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 145. Kolejna konfrontacja Sureyyi z Dilarą. Bracia Boranowskie spotykają się z Ademem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kłótnia z Dilarą wyprowadziła Sureyyę z równowagi. W 145. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" dojdzie do kolejnej konfrontacji między przyjaciółkami. Sprawdź, co się wydarzy w 145. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 145. w poniedziałek, 15.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W rodzinie Boranów nie dzieje się dobrze. Dilara (Neslihan Arslan) zraniła Sureyyę (Asli Enver), a Faruk (Özcan Deniz) powiedział mocne słowa do Osmana (Güven Murat Akpinar). Can (Murat Aygen) stara się nie dopuścić do poprawy relacji między Ademem (Firat Taniş) a braćmi Boran.

Sureyya kłóci się z Farukiem. Fikret jedzie do Esry, ale czeka go rozczarowanie Zobacz więcej

W 145. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu sułtanka (Ipek Bilgin), rozgoryczona zachowaniem członków rodziny, postanawia radykalnie zmienić swoje postępowanie. Akif i Senem dochodzą do wniosku, że trzeba użyć podstępu, żeby pogodzić Dilarę z Sureyyą. Senem podejmuje się tego niewdzięcznego zadania i w rezultacie w jej domu odbywa się prawdziwe pranie brudów... Ipek (Dilara Aksüyek) i jej rodzice zajmują się małą Adą, która od pewnego czasu gorączkuje.

Esma i Garip przeżywają miłe chwile podczas wspólnego wyjazdu, który nie jest pozbawiony zaskakujących sytuacji... Faruk realizuje swój pomysł, aby wszyscy bracia Boranowie spędzili wieczór razem z Ademem. Jedynie urażony Osman wyłamuje się ze wspólnego wypadu. Akif próbuje odsunąć Halima od Faruka, jednak obiera taktykę, która dla niego samego może okazać się niebezpieczna.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lalka (gość)

    dlaczego one śpią w swetrach ,czy tam jest zimno?

    16.06.2020 19:32
  • Gośka (gość)

    Do Ja? Nierób tyle błędów .Bo trudno to przeczytać .pismo bez sensu?? Pozdrawiam.

    16.06.2020 14:59
  • Fanka NzS (gość)

    Do "Ja" przestan pisac o calosci szanuj telewidzow ktorzy nie chca wiedziec co bedzie za miesiac czy pozniej !!!

    15.06.2020 11:45
  • Ja (gość)

    Burdżu zostawi Osmana przed ołtarzem. Esma ożenić się z Karipem. Niedługo wyjadą na zawsze Bade z Muratem i nie będą już występować.pod koniec serialu umrze Karol A potem Esma. WSZYSCY się że sobą i z Adamem pochodzą faruk zostawi firmę Fikretowi i Adamowi Adam. A on będzie prowadził restałracje

    12.06.2020 14:01
  • Ja (gość)

    Ipek będzie z fikretem bardzo się zmieni będą mieli jeszcze synka. Choć będą biedni to pójdzie do pracy. Dilara rozwodzie się z Adamem Ale urodzi mu syna on pozna inną i adoptują dziewczynkę.

    12.06.2020 13:55
  • Ja (gość)

    Ja obejżałam cały serial po turecku odcinki są bardzo śmieszne nie które. Ale w wersji tureckiej jest 86 odcinków i każdy trwa po 2godz i 20minut. A po polsku 40 minut cały tydzień oglądam 1turecki odcinek bez sensu.

    12.06.2020 13:52
  • Anna TUR (gość)

    Nie szkoda mi Fikreta pasuje do swojej żony oboje tylko knuja a poza tym serial świetny tylko krótkie odcinki i same powtorki wkurzajace

    12.06.2020 06:36
  • Katarzyna (gość)

    Ipek nie będzie z Fikretem jak będzie biedny jej nie zależy na nim tylko na władzy coś się i żeby mogła ludzi mieszać z błotem...Fikret jest zazdrosny o wszystko i chyba sam się pogubił do kogo ma żal...Ma nawet żal do matki że nie urodził pierwszy tylko Farug sam s....ra do własnego gniazda nie żałuję bo w ogóle...Szkoda mi Surei i Bade im się odbywa najwięcej zawiodłam się na Dilarze miałam ja za mocno stapajaca po ziemi A dała się Adamowi szkoda mi jej.....

    11.06.2020 23:54
  • Olusia (gość)

    Szkoda, że odcinki są bardzo krótkie. Długie powtórzenia, reklamy. Nowej treści mało. Serial świetny, ale sposób emisji potwornie denerwujący.

    11.06.2020 13:00
  • Ja (gość)

    Dobrze że fikret rozstał się z esra bo w następnych odcinkach zmieni się ich życie a ipek zmieni swoje podejście do fikreta i czeka ich całą rodzinę wielką bieda w życiu przed adema .Wszystko dopiero teraz zacznie się rozkręcać

    11.06.2020 08:51
  • Super (gość)

    Super kolekcja szyk smak super

    11.06.2020 00:43
  • Widzka (gość)

    Esra potraktowała Fikreta, jakby go nie kochała. Powinna powiedzieć mu prawdę, zamiast wybielać Ipek. Wiedziała od początku, że ma żonę i dziecko. Po co zawracała mu w głowie?

    10.06.2020 23:41
  • Bella (gość)

    Zgadzam się