"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 148. Esma próbuje przekonać Osmana do zmiany decyzji. Sureyya kłóci się z Farukiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Osman postanowił wyjechać, o czym w końcu dowiedziała się także Esma. W 148. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" matka będzie próbowała namówić Osmana do zmiany decyzji. Sprawdź, co się wydarzy w 148. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 148. w czwartek, 18.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Rodzina Boranów jest w szoku po diagnozie lekarzy w sprawie Ady, którą usłyszeli Fikret (Salih Bademci) i Ipek (Dilara Aksüyek). Sureyya (Asli Enver) dowiedziała się od Osmana (Güven Murat Akpinar), że podjął decyzję o wyjeździe.

Choroba Ady zjednoczy Boranów? Reyhan przychodzi do Adema Zobacz więcej

W 148. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Dilara (Neslihan Arslan) dostarcza Sureyyi kolejnego dowodu na to, że ich przyjaźń definitywnie się zakończyła. Wiadomość o planowanym przez Osmana wyjeździe do Iraku jest dla Esmy (Ipek Bilgin) wstrząsem, jednak sułtanka postanawia wyciszyć emocje, aby rozegrać sprawę z synem na spokojnie i po swojej myśli. Faruk (Özcan Deniz) chce doprowadzić do pojednania Sureyyi z Dilarą. W tym celu prosi o współpracę najmniej spodziewaną osobę...

Akif jest bardzo podekscytowany zajęciami w szkole rodzenia, a Can (Murat Aygen) przyjeżdża w odwiedziny do Emira. Boranowie dowiadują się o pomyśle Osmana. Jedynie Faruk nie próbuje przekonać brata do zmiany decyzji. Esma, chcąc wyjaśnić sprawę uczuć Osmana do bratowej, przeprowadza z najstarszym synem poważną rozmowę, a Sureyya, próbując bezskutecznie dowiedzieć się, z czego wynika niezrozumiała postawa Faruka, popada w konflikt z mężem. Halim znów nachodzi Adema (Firat Taniş). Fikret i Ipek zgodnie snują plany dotyczące odległej przyszłości Ady.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aneta (gość)

  11:20 są powtórki

  18.06.2020 09:04
 • Akire (gość)

  Za to I co ludzie powiedzą powtórki do obrzydzenia

  18.06.2020 08:58
 • Kot (gość)

  Były dwie powtórki,teraz żadna,co się stało.

  18.06.2020 07:03
 • Gosia (gość)

  Szkoda, że nie ma powtórek od 19 tej wracam z pracy i mam zaległości. Tak czekam na ten film a tu znowu zmiany.

  17.06.2020 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×