"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 149. Stan zdrowia Ady jest coraz gorszy. Reyhan chce zabić Faruka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan uciekła i jest nieprzewidywalna. W 149. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" dojdzie do sytuacji, w której zagrożone będzie życie Faruka. Sprawdź, co się wydarzy w 149. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 149. w piątek, 19.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Trudne chwile w życiu Boranów. Córka Fikreta (Salih Bademci) i Ipek (Dilara Aksüyek) jest ciężko chora. Osman (Güven Murat Akpinar) chce wyjechać do Iraku, a Esma (Ipek Bilgin) nie umie już wpłynąć na żadnego z synów.

Esma próbuje przekonać Osmana do zmiany decyzji. Sureyya kłóci się z FarukiemZobacz więcej

W 149. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Adem (Firat Taniş) opowiada terapeutce o skomplikowanych uczuciach, jakie żywi wobec matki. Sureyyę (Asli Enver) odwiedza dawno niewidziana koleżanka ze studiów, która ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Sahap i Kiymet przyjeżdżają do rezydencji. Ojciec Ipek nie może się opanować i atakuje Fikreta. Adem i Faruk (Özcan Deniz) realizują wspólnie sprytny plan pogodzenia swoich żon.

Wiadomości na temat zdrowia małej Ady są bardzo złe. Wygląda na to, że tylko w jeden sposób można uratować życie dziecka. Garip pojawia się w domu Boranów w bardzo niedobrym momencie - zrozpaczony Fikret wyładowuje na nim całą swoją wściekłość, a Esma stara się przywołać rodzinę do porządku. Za sprawą niepoczytalnej Reyhan, Sureyya i Faruk przeżywają prawdziwe chwile grozy. Matka Adema chce zabić Faruka!

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×