"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 150. Ipek zajdzie w kolejną ciążę? Adem zmienia stosunek do Boranów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Niestabilna emocjonalnie Reyhan chciała strzelić do Faruka. Powstrzymał ją Adem. W 150. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" mężczyzna zacznie inaczej myśleć o Boranach. Sprawdź, co się wydarzy w 150. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 150. w poniedziałek, 22.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Asli Enver) i Faruk (Özcan Deniz) byli w niebezpieczeństwie. Reyhan celowała do nich z broni i padł strzał. W ostatniej chwili pojawił się Adem (Firat Taniş), dzięki któremu nie doszło do tragedii. Sytuacja córki Fikreta (Salih Bademci) i Ipek (Dilara Aksüyek) jest ciężka. Jest tylko jeden ratunek dla chorej dziewczynki.

Stan zdrowia Ady jest coraz gorszy. Reyhan chce zabić Faruka!Zobacz więcej

W 150. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu po dramatycznym zajściu z Reyhan Dilara (Neslihan Arslan) próbuje uspokoić wstrząśniętego Adema, a Faruk zdobywa się na niespodziewany gest wobec przyrodniego brata. Pomimo małżeńskiego kryzysu, dla ratowania życia dziecka Ipek i Fikret postanawiają odłożyć na bok wzajemne urazy i idąc za radą lekarza, postarać się o rodzeństwo dla córki. Esra dowiaduje się o chorobie małej Ady. Esma (Ipek Bilgin) przeżywa szok na wieść o tym, że Reyhan chciała zabić jej pierworodnego syna.

Między Ademem i Canem (Murat Aygen) dochodzi do poważnego sporu na temat dalszej walki z Boranami. Sureyya obwieszcza Farukowi, że wystąpi podczas koncertu charytatywnego. Akif doskonale sprawdza się w roli troskliwego męża, a Garip zaskakuje swoją ukochaną. Faruk i Osman (Güven Murat Akpinar) odbywają poważną rozmowę, która zaważy na ich dalszych relacjach.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×