"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 151. Boranowie organizują rodzinny piknik. Pojawia się Adem! Dojdzie do kłótni? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po traumatycznej sytuacji z Reyhan, Adem zmienia stosunek do Boranów. W 151. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" pojawi się na tradycyjnym, rodzinnym pikniku swoich przyrodnich braci. Sprawdź, co się wydarzy w 151. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 151. we wtorek, 23.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Między Ademem (Firat Taniş) i Canem (Murat Aygen) doszło do poważnego sporu na temat dalszej walki z Boranami. Faruk (Özcan Deniz) i Osman (Güven Murat Akpinar) także odbyli poważną rozmowę, która bardzo wpłynęła na ich dalsze relacje.

Ipek zajdzie w kolejną ciążę? Adem zmienia stosunek do Boranów! Zobacz więcej

W 151. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Senem z wielkim zapałem próbuje pogodzić Dilarę (Neslihan Arslan) i Sureyyę (Asli Enver), nie wiedząc, że ich przyjaźń już została uratowana dzięki podstępowi mężów. Fikret (Salih Bademci) nie może uwierzyć w zmianę nastawienia Faruka do Adema, a Faruk zaczyna się martwić, czy Halim nie zagrozi przyrodniemu bratu. Garip namawia Esmę (Ipek Bilgin) do odrobiny spontaniczności i przekroczenia granic, które sama sobie wyznaczyła. Kiymet podkopuje autorytet sułtanki i zajmuje jej miejsce w zarządzie stowarzyszenia.

Sureyya cieszy się z powrotu do śpiewania, nie wie jednak, że teściowa zamierza pokrzyżować jej plany... Burcu ma pewien pomysł w związku z wyjazdem Osmana. Boranowie spotykają się na tradycyjnym, rodzinnym pikniku, na którym pojawia się również pełen obaw Adem z Dilarą. Esma robi coś, czego trudno było się po niej spodziewać...

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alka (gość)

    Nigdy nie mogę oglądać Narzeczonej ze Stambuł bo zawsze jest źły sygnał lub napis brak wszelkich usług jest to nie wporzadku!!!!!!!

    23.06.2020 20:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×