"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 154. Sureyya zrezygnuje z kariery na rzecz... Dilary? Fikret jest zazdrosny o Faruka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sureyya i Faruk poznali płeć swojego dziecka. W ciąży jest także Ipek. W 154. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Sureyya podejmie decyzję w związku ze swoją karierą muzyczną. Sprawdź, co się wydarzy w 154. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 154. w piątek, 26.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ciążowy brzuszek Sureyyi (Asli Enver) jest coraz większy. Razem z Farukiem (Özcan Deniz) udała się do lekarza, aby poznać płeć dziecka. Ipek (Dilara Aksüyek) zrobiła test ciążowy i okazało się, że jest w ciąży. Ona i Fikret (Salih Bademci) otrzymali od lekarza dobre wiadomości.

Starcie Sureyyi z Esmą. Ipek robi test ciążowy. Znowu jest w ciąży?Zobacz więcej

W 154. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Faruk promienieje szczęściem po poznaniu płci dziecka. Fikret, odkąd dowiedział się, że po raz drugi zostanie ojcem, weryfikuje swoje wcześniejsze, życiowe decyzje. Sureyya rezygnuje z kariery solistki, ale wpada na pomysł, w jaki sposób realizować swoją muzyczną pasję, a jednocześnie pomóc przyjaciołom. Nieoczekiwana perspektywa otwiera się też przed Dilarą (Neslihan Arslan)...

Ipek oznajmia swoim rodzicom i Esmie (Ipek Bilgin), że jest w ciąży. Podczas konferencji prasowej Faruk informuje o nowym przedsięwzięciu firmy Boranów - liniach lotniczych Boran Jet. Fikret jest zazdrosny, że zainteresowanie mediów skupia się na starszym bracie, a on sam wciąż pozostaje w cieniu. Sureyyi udaje się wreszcie porozmawiać w cztery oczy z Osmanem (Güven Murat Akpinar). W domu Dilary i Adema (Firat Taniş) odbywa się rodzinne przyjęcie.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×