"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 155. Ipek nie przestaje knuć! Esma składa Sureyyi zaskakującą propozycję [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wydaje się, że Ipek zmieniła się. Niestety, nie do końca tak jest. W 155. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" okaże się, że żona Fikreta wciąż nie umie wytrzymać bez intryg. Sprawdź, co się wydarzy w 155. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 155. w poniedziałek, 29.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ipek (Dilara Aksüyek) dowiedziała się, że jest w ciąży. Sureyya (Asli Enver), która także spodziewa się dziecka, raduje się razem z nią. jest coraz większy. W domu Dilary (Neslihan Arslan) i Adema (Firat Taniş) odbyło się rodzinne przyjęcie z Sureyyą i Farukiem (Özcan Deniz) oraz Ipek i Fikretem (Salih Bademci).

Sureyya zrezygnuje z kariery na rzecz... Dilary? Fikret jest zazdrosny o FarukaZobacz więcej

W 155. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma (Ipek Bilgin) żali się Garipowi na niegodziwe postępowanie Kiymet. Osman (Güven Murat Akpinar) chce porozmawiać sam na sam z narzeczoną, ale niefortunnie trafia w sam środek imprezy, jaką dziewczyna urządziła dla znajomych. Następuje konfrontacja pomiędzy spokojnym zwykle Osmanem a chłopakiem, który dawniej interesował się Burcu. Między Ademem i Fikretem dochodzi do przypadkowej zamiany telefonów, która będzie miała poważne konsekwencje. Ipek po raz kolejny udowadnia, że intrygi i knucie to jej żywioł...

Esma zamierza zrezygnować z kierowania fundacją. Garip, rozumiejąc uczucia ukochanej i wiedząc, jakie są powody tej decyzji, prosi Sureyyę, żeby namówiła ją do zmiany planów, a sułtanka zaskakuje synową propozycją, która sprawia jej wielką radość. Żona Faruka wpada na pomysł, jak się odwdzięczyć.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×