"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 156. Ipek i Adem będą razem działać na szkodę Farukowi? Sureyya robi Esmie niespodziankę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ipek wciąż knuje przeciwko Boranom. W 156. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" w swoich intrygach będzie chciała połączyć siły z Ademem. Sprawdź, co się wydarzy w 156. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 156. we wtorek, 30.06.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Ipek (Dilara Aksüyek) spodziewa się drugiego dziecka, ale nie przestała knuć. Esma (Ipek Bilgin) postanowiła zrezygnować z kierowania fundacją. Garip, rozumiejąc uczucia ukochanej i wiedząc, jakie są powody tej decyzji, poprosłi Sureyyę (Asli Enver), żeby namówiła ją do zmiany planów, a sułtanka zaskoczyła synową swoją propozycją.

Ipek nie przestaje knuć! Esma składa Sureyyi zaskakującą propozycjęZobacz więcej

W 156. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Sureyya i Dilara (Neslihan Arslan), zgłębiając działalność fundacji, odkrywają dobre serce surowej Esmy, która jednak oświadcza paniom ze stowarzyszenia, że rezygnuje z kandydowania w kolejnych wyborach na prezesa. Ipek odwiedza Adema (Firat Taniş), aby zawrzeć z nim wyjątkowo podły sojusz przeciwko Farukowi (Özcan Deniz). Wzruszająca niespodzianka synowej dla Esmy podczas wieczoru charytatywnego sprawia, że wcześniej rozgoryczona sułtanka teraz znów odzyskuje chęć do działania i przeżywa chwile szczęścia.

Can (Murat Aygen) żegna się z Emirem i Sureyyą przed wyjazdem z Bursy. Murat (Berkay Hardal) zaskakuje Bade wiadomością, która w założeniu miała być dla niej radosną niespodzianką, jednak prowadzi do konfliktu między małżonkami. Zszokowana Sureyya dowiaduje się o tajnych układach Faruka z Halimem, a Fikret (Salih Bademci) krytykuje żonę za działanie bez skrupułów.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gaja (gość)

    Ipek nielubiana w tej roli. Jest falszywa

    30.06.2020 21:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×