"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 157. Sureyya mówi Dilarze o kontaktach Faruka z Halimem. Dochodzi do wielkiej kłótni! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Szykuje się załamanie w relacji Sureyyi i Faruka. W 157. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" dojdzie między nimi do ostrej kłótni. Sprawdź, co się wydarzy w 157. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 157. w środę, 1.07.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Zszokowana Sureyya (Asli Enver) dowiedziała się o tajnych układach Faruka (Özcan Deniz) z Halimem. Fikret (Salih Bademci) skrytykował Ipek (Dilara Aksüyek) za działanie bez skrupułów. Dzięki Sureyyi, Esma (Ipek Bilgin) odzyskała chęć do działania i przeżywa chwile szczęścia.

Ipek i Adem będą razem działać na szkodę Farukowi? Sureyya robi Esmie niespodziankęZobacz więcej

W 157. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Sureyya, pamiętając, że zatajenie prawdy o liście Fevziego o mało nie doprowadziło do zakończenia jej przyjaźni z Dilarą (Neslihan Arslan), tym razem postanawia opowiedzieć przyjaciółce o kontaktach Faruka z Halimem. Esma kategorycznie zabrania Muratowi (Berkay Hardal) przeprowadzki za granicę. Ipek zapewnia zdziwioną matkę, że sułtanka nie zostanie po raz kolejny prezesem fundacji, a Sureyya będzie miała kłopoty...

Osman (Güven Murat Akpinar), przy drobnym udziale przyszłego teścia, robi Burcu miłą niespodziankę, a Esma uszczęśliwia zaskoczonego Garipa. Faruk próbuje tłumaczyć się przed Dilarą. Ma też do niej prośbę, która stawia żonę Adema (Firat Taniş) w bardzo trudnej sytuacji... Wielka kłótnia Sureyyi z mężem wstrząsa murami rezydencji. Awantura skłania Faruka do podjęcia nieoczekiwanej decyzji.

Śmierć Begum. Kim jest wcielająca się w nią turecka aktorka Özge Borak? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bandzia (gość)

    Powinni puszczać dwa odcinki bo się ciągnie jak flaki

    02.07.2020 09:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×