"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 16. Rocznica śmierci ojca Faruka. Esma nie może znieść Sureyyi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk w końcu stanął w obronie Sureyyi. W 16. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Esma postanowi zmienić taktykę wobec synowej. Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 16. w środę, 23.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Po tym, jak Faruk (Özcan Deniz) dokonał wyboru i podczas rodzinnego konfliktu murem stanął za swoją żoną (Aslı Enver), Esma (Ipek Bilgin) jest zdruzgotana. Zaprzestaje swoich podłych działań. W małżeństwie Faruka z piękną Sureyyą znowu panuje sielanka.

Sureyya podpisze dokument wykluczający ją z rodziny Boranów?! Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Esma nie jest w stanie pogodzić się z tym, że jej pierworodny, ukochany Faruk stanął po stronie swojej żony. Wspomina swojego zmarłego 10 lat temu męża i... oczywiście planuje zemstę na niechcianej synowej. Wierząc w to, że to Sureyya odpowiada za wszystkie złe rzeczy spotykające rodzinę Boranów, podczas celebrowania kolejnej rocznicy śmierci męża, zupełnie nie poświęca jej swojej uwagi.

Zainteresowanie Esmy zdobyła natomiast nowa sąsiadka. Matka Faruka nie ma jednak pojęcia, jak bliska jest jej ta kobieta i jak ważną rolę odegra w jej życiu. Podobnie jak Faruk, który poznaje biznesmena prowadzącego konkurencyjne przedsiębiorstwo. Zajęty swoimi myślami, nie zwraca uwagi na to, że nie wszystko w opowieści nowego znajomego jest ze sobą logicznie powiązane.

Serialowa Sureyya zagrała u boku Buraka Özçivita! Który turecki aktor był jej mężem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×