"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 171. Sureyya wciąż nie może poradzić sobie po sytuacji z Farukiem. Gulistan wyznaje Esmie prawdę o spalonej kołysce [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 171. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu". Akcja się komplikuje. Sureyya wciąż nie może poradzić sobie po sytuacji z Farukiem. Gulistan wyznaje Esmie prawdę o spalonej kołysce. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 171. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 171. we wtorek, 21.07.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 171. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Osman (Güven Murat Akpinar) odwiedza Adema (Fırat Tanış), żeby osobiście wręczyć mu zaproszenie na ślub.

Gulistan zdobywa się na odwagę i wyznaje Esmie (Ipek Bilgin) prawdę o spalonej kołysce, choć liczy się z tym, że ona i jej mąż mogą przez to stracić pracę. Dilara (Neslihan Arslan) przychodzi do Reyhan z wzruszającą prośbą, a Faruk (Özcan Deniz) wciąż czeka na zrozumienie ze strony swojej żony.

Sureyya nie wybaczy Farukowi? Siren nie wierzy GaripowiZobacz więcej

Tymczasem Sureyya (Aslı Enver) szuka ukojenia w rozmowie z Osmanem, którego również rzeczywistość zaczęła przerastać.

Esma ma dla swoich dzieci niespodziankę, będącą jednocześnie ważną lekcją o wartości rodziny. Dzięki niej Boranowie przeżywają wspaniałe chwile, na moment przenosząc się w czasie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×