"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 175. Faruk i Sureyya próbują się pogodzić. Małżeństwo dojdzie do porozumienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 175. odcinek tureckiego serialu "Narzeczona ze Stambułu". Faruk i Sureyya próbują się pogodzić. Małżeństwo dojdzie do porozumienia? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 175. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 175. w poniedziałek, 27.07.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W 175. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Adem, aby pogrążyć Boranów, korzysta z usług znajomego kryminalisty, który ma u niego dług wdzięczności. Siren pociesza Burcu, zapewniając córkę, że nie opuści jej w trudnych chwilach. Ipek przychodzi do Garipa z prośbą, która wprawia go w osłupienie.

Skandal rodzinny podczas ślubu! Sureyya chce się wyżalić ciotceZobacz więcej

Faruk i Sureyya spotykają się w domu Senem i Akifa, ale zamiast spodziewanej zgody, konflikt między nimi wydaje się zaostrzać. Ciotka jest zdeterminowana i żeby doprowadzić do pojednania małżonków, zamierza posunąć się do kłamstwa, które jednak, ku przerażeniu Akifa, zupełnie nieoczekiwanie staje się prawdą.

Ipek przygotowuje kolację specjalnie dla Fikreta i wyznaje mężowi, na czym jej tak naprawdę w życiu zależy, a Esma odwiedza Osmana, u którego nagle pojawia się Garip.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×