"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 176. Sanem rodzi syna i robi Sureyyi niespodziankę. Adem otrzymuje tragiczną wiadomość [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sanem chciała pogodzić Sureyyę i Faruka, ale w pewnym momencie zaczęła rodzić! W 176. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" na świat przyjdzie dziecko Sanem. Sprawdź, co się wydarzy w 176. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 176. we wtorek, 28.07.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Asli Enver) i Faruk (Özcan Deniz) wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Sanem postawiła sobie za punkt honoru pogodzenie małżonków. Kiedy próbowała wpłynąć na nich kłamiąc, że zaczyna rodzić, akcja porodowa zaczęła się naprawdę.

Faruk i Sureyya próbują się pogodzić. Małżeństwo dojdzie do porozumienia?Zobacz więcej

W 176. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu dziecko Senem przychodzi na świat. Otrzymuje imię, które jest bardzo drogie sercu Sureyyi. Adem (Firat Taniş) rozmawia z terapeutką o tym, jak trudne dzieciństwo wpłynęło na jego postrzeganie świata. Wyciągając wnioski z tej rozmowy, stara się przekonać matkę, że doprowadzenie do klęski Boranów nie da im szczęścia, ale Reyhan, słysząc te słowa, wpada w szał i wyrzeka się syna.

Burcu (Ebru Şahin) postanawia wyjechać z Siren do Ameryki, a Garip zapewnia córkę o swojej miłości. Faruk przyznaje, że się mylił i gratuluje Fikretowi (Salih Bademci) projektu Boran Jet. Dilara (Neslihan Arslan) wraz z mężem odwiedzają Senem i Akifa, żeby poznać ich synka. Gdy wszyscy zachwycają się niemowlęciem, Adem odbiera telefon ze szpitala z tragiczną wiadomością...

Ebru Şahin - serialowa Burcu - zachwyca na zdjęciach z wakacji. Zobacz, jak prezentuje się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×