"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 180. Dilara dowiaduje się o intrydze Adema. Boranowie wyprowadzają się z domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Majątek Boranów przepada. W 180. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" rodzina zmierzy się z urzeczywistnieniem groźby utraty domu. To będzie prawdziwy dramat. Sprawdź, co się wydarzy w 180. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 180. w poniedziałek, 3.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Fikret (Salih Bademci) został skazany na więzienie. Ipek (Dilara Aksüyek) wie, że to psrawka Adema (Firat Taniş). Sureyya (Asli Enver) w dramatycznych okolicznościach urodziła córkę, a Dilara (Neslihan Arslan) ogłosiła dobrą nowinę.

Sureyya wybiera imię dla córki. Kolejna bohaterka ogłasza ciążę, a Boranowie toną w długachZobacz więcej

W 180. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu radość Adema i Dilary z powodu ciąży nie trwa długo. Roztrzęsiony Faruk (Özcan Deniz) przychodzi do przyrodniego brata, aby w poruszającej, pełnej emocji rozmowie zapowiedzieć, że rodzina, dzięki swojej sile, podniesie się z upadku oraz by postawić mu ultimatum: zniszczenie niebezpiecznych dla Adema dokumentów, które przechowuje Akif w zamian za wolność dla Fikreta. Zszokowana Dilara dowiaduje się o podłym postępku męża.

Pełni złości rodzice Ipek przybywają do domu Boranów i wywołują awanturę, Sureyya wspiera załamanego Faruka, a pracownicy rezydencji okazują Esmie (Ipek Bilgin) swoje oddanie. Garip towarzyszy sułtance w trudnych chwilach. Adem otrzymuje wreszcie upragnione klucze...

Ebru Şahin - serialowa Burcu - zachwyca na zdjęciach z wakacji. Zobacz, jak prezentuje się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jluuui (gość)

    Ujjhhhjjlljj

    01.08.2020 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×