"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 181. Dilara znika bez śladu. Boranowie z trudem wiążą koniec z końcem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Adem doprowadził Boranów do ruiny. O jego intrydze dowiedziała się ciężarna Dilara. W 181. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" okaże się, że przyjaciółka Sureyyi zniknęła. Sprawdź, co się wydarzy w 181. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 181. we wtorek, 4.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Boranowie zostali zmuszeni do opuszczenia swojego domu. Fikret (Salih Bademci) wyszedł z więzienia, a Adem (Firat Taniş) wprowadził się do rezydencji. Wcześniej, o tym co zrobił rodzinie Faruka (Özcan Deniz) i Sureyyi (Asli Enver) dowiedziała się Dilara (Neslihan Arslan), która dopiero co wyjawiła mężowi, że jest w ciąży.

Dilara dowiaduje się o intrydze Adema. Boranowie wyprowadzają się z domuZobacz więcej

W 181. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Boranowie, pozbawieni majątku i rezydencji, z wyjątkiem Fikreta mieszkają razem w domu Nurgul, próbując odnaleźć się w nowych warunkach. Sureyya podnosi na duchu Esmę (Ipek Bilgin), a Faruk i Garip zabiegają o odroczenie spłaty kredytu w banku. Kiymet podburza Ipek (Dilara Aksüyek) przeciw mężowi, tymczasem Fikret wybiera się na rozmowę o pracę.

Adem bezskutecznie poszukuje ciężarnej Dilary, która zniknęła bez śladu. Gulistan i Nazif muszą znosić humory nowego właściciela rezydencji, ponieważ pozostali w starym domu Boranów. Akif z żoną i synkiem przeprowadza się do dawnej dzielnicy Senem i zastanawia się, jak pomóc przyjaciołom. Faruk ma okazję gorzko się rozczarować, sprawdzając, ile warte są jego znajomości w momencie, gdy jest na dnie. Niespodziewanie Akif odbiera zagadkowy telefon, po którym wprost szaleje z radości...

Ebru Şahin - serialowa Burcu - zachwyca na zdjęciach z wakacji. Zobacz, jak prezentuje się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×