"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 182. Dilara kontaktuje się z Sureyyą. Tajemnicza ciotka odmieni los Boranów? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Boranowie są w trudnej sytuacji finansowej, ale są razem i wciąż się wspierają. W 182. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Akif będzie miał dla Faruka wyjątkową informację. Sprawdź, co się wydarzy w 182. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 182. w środę, 5.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Boranowie mieszkają w domu Nurgul, a ich rezydencja została przejęta przez Adema (Firat Taniş), od którego uciekła ciężarna Dilara (Neslihan Arslan). Faruk (Özcan Deniz) gorzko się rozczarował, gdy okazało się, że w trudnych dla niego chwilach jego znajomości nie są nic warte.

Dilara znika bez śladu. Boranowie z trudem wiążą koniec z końcemZobacz więcej

W 182. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu mała Ada stawia swoje pierwsze kroki. Fikret (Salih Bademci) obwinia się, że przez niego córka nie ma nawet własnego domu, a Ipek (Dilara Aksüyek) prosi męża, żeby przestał się izolować i wrócił do bliskich. Osman (Güven Murat Akpinar) we wzruszających słowach przekonuje Faruka, aby przyjął od niego pomoc finansową.

Esma (Ipek Bilgin) przygotowuje dla całej rodziny wspaniałą kolację, na której, ku radości domowników, pojawia się Fikret, a także niezapowiedziani goście - Akif z żoną. Sureyya (Asli Enver) odbiera telefon od ukrywającej się Dilary. Razem z Senem (Neslihan Yeldan) próbują namówić przyjaciółkę do powrotu. Akif przekazuje Farukowi elektryzującą wiadomość, która może odmienić los Boranów. Okazuje się, że zależy on od tajemniczej kobiety sukcesu, nieznanej ciotki, o której sułtanka kazała kiedyś synom zapomnieć i na której wspomnienie reaguje bardzo nerwowo...

Ebru Şahin - serialowa Burcu - zachwyca na zdjęciach z wakacji. Zobacz, jak prezentuje się prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×