"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 19. Esma organizuje romantyczny wyjazd dla Ipek i Fikreta. Będzie miała wnuka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W rezydencji Boranów pojawił się Adem. W 19. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") mężczyzna będzie planował zemstę. Sprawdź, co wydarzy się w 19. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 19. we wtorek, 29.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) powiedziała Osmanowi (Güven Murat Akpınar), że Faruk (Özcan Deniz) spełni jej największe marzenie. Pomoże założyć i prowadzić wraz z przyjaciółką Dilarą szkołę muzyczną.

Adem planuje zemstę. Faruk szuka mieszkania dla siebie i SureyyiZobacz więcej

W 19. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" Sureyya trzyma swój stan w tajemnicy. Tylko brat Faruka staje się powiernikiem jej sekretu. Niestety, mniej dyskretna jest jej przyjaciółka. Tymczasem Esma (Ipek Bilgin) domaga się od faworyzowanej synowej dziedzica. Nie pytając głównych zainteresowanych, organizuje im pobyt w należącej do rodziny wiejskiej, bardzo romantycznej posiadłości.

Piękna Ipek (Dilara Aksüyek), która unika zbliżenia z mężem nie jest tym pomysłem zachwycona. Dopiero bardzo wyraźne naciski Esmy sprawiają, że opór Ipek zostaje złamany. Gdy jest z mężem (Salih Bademci) w letniej rezydencji Boranów, reszta rodziny zostaje poinformowana o czymś, co nie dla wszystkich będzie dobrą nowiną. Okazuje się, że to Sureyya jest w ciąży!

Powtórki także w weekendy! Kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×