"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 190. Adem odbywa szczerą rozmowę z Gunes. Sureyya i Faruk dojdą do porozumienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dzięki Dilarze Faruk nie został zatrzymany w areszcie. W 190. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Adem odbędzie szczerą rozmowę z Gunes. Sprawdź, co się wydarzy w 190. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 190. w poniedziałek, 17.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Adem (Firat Taniş) musiał wycofać oskarżenie przeciwko Farukowi (Özcan Deniz) po interwencji Dilary (Neslihan Arslan). Między Esmą (Ipek Bilgin) a Fikretem (Salih Bademci) wciąż dochodzi do kłótni. Włącza się w nie także Ipek (Dilara Aksüyek).

Adem wycofuje oskarżenie wobec Faruka. Dilara przekazuje mu szokującą wiadomośćZobacz więcej

W 190. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu zdruzgotany Adem przychodzi do terapeutki, aby dać upust swojej rozpaczy po rozmowie z żoną. Gunes udziela wywiadu, gdy jednak pojawia się pytanie, które dotyczy czasów jej młodości, brutalnie przerywa rozmowę. Zdenerwowana udaje się do restauracji, w której z powodu braku wolnych miejsc, musi dzielić stolik z przypadkowo spotkanym Ademem. Początkowo nieprzyjemna rozmowa wrogo do siebie nastawionych osób nagle przemienia się w niezwykle szczerą, wzajemną spowiedź poranionych przez życie ludzi.

Osman (Güven Murat Akpinar) troskliwie opiekuje się Dilarą, nie wie jednak, jak straszny pomysł dojrzewa w jej głowie... Esma martwi się z powodu Fikreta, który odrzucił propozycję pracy, a Garip daje ukochanej uroczy prezent. Faruk przeprasza Sureyyę (Asli Enver) za swój wybuch, ale nie zmienia zdania i uważa, że żona powinna siedzieć w domu.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×