"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 194. Faruk zjawia się na miejscu spotkania Fikreta i Halima. Dochodzi do tragedii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Fikret traci grunt pod nogami. W 194. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Faruk pojawi się na miejscu spotkania brata z Halimem. Sprawdź, co się wydarzy w 194. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 194. w piątek, 21.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Widząc Ulfet u Garipa, Esma (Ipek Bilgin) poczuła się bardzo zawiedziona. Fikret (Salih Bademci) wyjawił Ipek (Dilara Aksüyek) rodzinną tajemnicę. Kobieta od razu zaczęła zastanawiać się, jak tę wiedzę wykorzystać do swoich celów.

Esma zawodzi się na Garipie. Fikret wyjawia Ipek rodzinny sekret Zobacz więcej

W 194. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Esma i jej synowie wspominają dawne czasy, oglądając stare zdjęcia. Ipek przekazuje matce elektryzujące wiadomości na temat Faruka (Özcan Deniz) i postanawia działać na własną rękę, w tajemnicy przed mężem. Mimo że omal nie stracił życia, Fikret nie odpuszcza i zamierza przejąć od Halima dokumenty, dzięki którym będzie mógł zniszczyć Adema (Firat Taniş). Sureyya (Asli Enver) razem z małą Yaz odwiedza Ulfet i wręcza jej prezent, który sprawia ciotce wielką radość.

Garip usiłuje wytłumaczyć się przed sułtanką z wizyty Ulfet w jego domu i chce dowiedzieć się od Esmy, co tak bardzo podzieliło obie kobiety. Faruk, uprzedzony przez Akifa, zjawia się w miejscu spotkania Fikreta z Halimem, gdzie dochodzi do tragedii. Kiedy zdenerwowany mężczyzna wylewa swoją wściekłość na brata, Fikret zadaje mu cios, jakiego nigdy by się nie spodziewał...

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×