"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 197. Rozwód Dilary i Adema. Ipek otrzymuje wyniki badań DNA [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ipek postanowiła sprawdzić, czy faktycznie jest ojcem Faruka. W 197. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" otrzyma wyniki badań DNA i przekaże je Farukowi. Sprawdź, co się wydarzy w 197. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 197. w środę, 26.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Adem (Firat Taniş) zaprosił Gunes na kolację do rezydencji. Wizyta zaczęła się od małego wypadku, a skończyła w dość zaskakujący sposób - wylądowali razem w łóżku! Ipek (Dilara Aksüyek) oddała włos Garipa na badania, aby sprawdzić, czy jest ojcem Faruka (Özcan Deniz).

Ipek otrzymuje ciekawą propozycję. Gunes i Adem będą mieli romans?!Zobacz więcej

W 197. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu po namowach Osmana (Güven Murat Akpinar) Dilara (Neslihan Arslan) decyduje się poinformować Sureyyę (Asli Enver) o dacie swojego rozwodu. Kiymet wraz z córką czekają na wynik badania włosa Garipa. Faruk wypytuje zdziwioną Esmę (Ipek Bilgin) o jej relację z Fevzim. Sułtanka domyśla się, czym może być spowodowana rozmowa na taki temat i wyładowuje swoją złość na Ulfet. Fikretowi (Salih Bademci) śni się przerażający koszmar.

Sureyya, Senem (Neslihan Yeldan) i Akif towarzyszą Dilarze podczas sprawy rozwodowej. Rozstanie okazuje się bardzo bolesne, szczególnie po pożegnalnych słowach Adema, który po wyjściu z sądu, swoimi uczuciami dzieli się z terapeutką. Faruk ma pretensje do Ipek, że nic nie powiedziała o propozycji pracy od Okana. Bratowa zaskakuje go jednak jeszcze bardziej, wręczając mu zaklejoną kopertę z wynikami testu DNA...

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    301 podobno

    25.08.2020 21:23
  • Akire (gość)

    Ile w końcu jest odcinków napisali zejście że 196 a serial Narzeczona z Istambuł dalej leci

    25.08.2020 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×