"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 2. Faruk nie przestaje myśleć o Sureyyi. Jego matka zaczyna się martwić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Faruk poznał Sureyyę przez przypadek i od razu się zauroczył. W 2. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "*Istanbullu Gelin*") dowie się o tym jego matka! Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 2. w poniedziałek, 30.09.2019 o godz. 21:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Sureyya (Aslı Enver) zastąpiła koleżankę podczas wieczoru artystycznego w restauracji. Tam pojawił się także Faruk (Özcan Deniz), który uratował dziewczynę przed napastliwym mężczyzną. Przystojny biznesmen postanowił przeprosić Sureyyę, kupując jej nowe skrzypce.

Faruk poznaje Sureyyę i ratuje ją przed napastliwym mężczyzną! Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" zauroczony Sureyyą Faruk nieustannie zabiega o jej względy. Czeka na nią po kolejnym występie w restauracji i odwozi do domu. Coraz więcej czasu spędza w Stambule, gdzie mieszka piosenkarka. Nie pozostaje to niezauważone przez jego despotyczną matkę (Ipek Bilgin), mieszkającą w ogromnej rodowej posiadłości w Bursie. Jednocześnie, o Sureyyi nie może zapomnieć Osman (Güven Murat Akpınar).

Przyzwyczajona do obecności swojego najstarszego syna w domu, Esma domaga się od niego wyjaśnień. Ten, pamiętając o tym, że jego matka już zniszczyła jeden jego związek, nie zdradza prawdziwej przyczyny swojego postępowania. Z cierpliwością wysłuchuje niekończących się pretensji i oczekiwań matki. Także tych dotyczących jego stanu cywilnego. Tyranizująca wszystkich, łącznie z własną rodziną Esma, ma już swój plan na to, jak powinno wyglądać życie jej najstarszego syna i z kim powinien je dzielić. Czy Faruk będzie w stanie sprzeciwić się jej woli?

Kto jest kim w popularnym tureckim serialu? Poznaj bohaterów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×