"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 20. Esma chce wmówić synom, że jest poważnie chora! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Esma chciała doprowadzić do zbliżenia Ipek i Fikreta. Tymczasem okazało się, że to Sureyya jest w ciąży! W 20. odcinku serialu "Narzeczona za Stambułu" (org. "Istanbullu Gelin") Esma znowu będzie próbowała namieszać. Sprawdź, co wydarzy się w 20. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu"!

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 20. w środę, 30.10.2019 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) postanowiła, że Ipek (Dilara Aksüyek) urodzi jej pierwszego dziedzica. Wysłała ją i Fikreta (Salih Bademci) na romantyczny wieczór. W tym czasie Sureyya (Aslı Enver) wyznała Farukowi (Özcan Deniz), że jest w ciąży!

Esma organizuje romantyczny wyjazd dla Ipek i Fikreta. Będzie miała wnuka! Zobacz więcej

W 20. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu" podczas gdy Faruk szaleje ze szczęścia po tym, jak dowiedział się, że będzie ojcem, Fikret wciąż nie jest w stanie zbliżyć się do swojej żony. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że miłość Ipek nie jest prawdziwa. Obaj panowie szybko przestają jednak myśleć głównie o swoich żonach.

Esma zaczyna grać na emocjach synów stosując jeden z najsilniejszych szantaży - grożąc śmiercią. Przekonuje lekarza, aby ten określił jej stan jako poważniejszy niż jest w istocie. Czy kiedy wyda się, kto tak naprawdę doprowadził Esmę do spazmów i omdlenia, w rodzinie Boranów rozpęta się piekło?

Powtórki także w weekendy! Kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×