"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 200. Sanem organizuje imprezę urodzinową dla Esmy. Wszystko kończy się na komisariacie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zbliżają się urodziny Esmy. Rodzina chce zrobić sułtance niespodziankę. W 200. odcinku "Narzeczonej ze Stambułu" Sureyyi uda się wyciągnąć Esmę. Jak to się skończy? Sprawdź, co się wydarzy w 200. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Multimedia

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 200. w poniedziałek, 31.08.2020 o godz. 20:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

Esma (Ipek Bilgin) bardzo przeżywa to, że każdy działa za jej plecami. W letargu poszła do rezydencji, którą przejął Adem (Firat Taniş). Faruk (Özcan Deniz)i Sureyya (Asli Enver) chcą jakość uczcić urodziny seniorki, a z pomocą przyszła im Senem (Neslihan Yeldan).

Emocjonalna rozmowa Esmy i Faruka. Sułtanka nie chce wracać do kamienicy Zobacz więcej

W 200. odcinku serialu "Narzeczona ze Stambułu Gunes, po nocy spędzonej z Ademem, nie potrafi przestać o nim myśleć. Sureyya przychodzi do Esmy, aby złożyć jej życzenia urodzinowe i zaprosić na małe przyjęcie w damskim gronie. Fikret (Salih Bademci) z zapałem przystępuje do nowej pracy. Okan, poinformowany przez Ipek (Dilara Aksüyek) o nie najlepszym stanie sułtanki, proponuje Farukowi pomoc w znalezieniu dla niej domu poza miastem.

Adem zaprasza Gunes na obiad. Spotkanie, które zapowiadało się bardzo miło, przybiera jednak nieoczekiwany obrót... Faruk i Fikret są pełni obaw co do imprezy urodzinowej organizowanej przez Senem, ostatecznie jednak męskie grono w składzie Faruk, Fikret, Akif i Osman (Güven Murat Akpinar) zostaje w domu, opiekując się czwórką niemowląt, podczas gdy kobiety udają się do Esmy i używając drobnego szantażu, zmuszają ją do wspólnego wyjścia do lokalu. Nawet nie przypuszczają, że ta impreza zakończy się... na komisariacie.

Neslihan Yeldan już nie wygląda jak Sanem! Dziś ma blond włosy i gra w nowym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×